Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek csak szánalomból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak szánalomból randizik velem?

Figyelt kérdés

Szóval az a lényeg, hogy ismerek egy lányt akivel egy suliba jártunk. Hát ő a "legszebb" kategória tényleg hibátlan külsőre, meg aranyos is és még okos is szóval eléggé jó úgy ahogy van, nyilván mindenkinek tetszik. Voltak már pasijai de mindegyikük olyan amilyen elképzeltek mellé olyan tipikus menő jól kinéző arcoskodó típus. Én nem egészen ilyen vagyok de ezt hagyjuk :D

És a lényeg, hogy már többször észrevettem régebben, hogy néz engem meg összeakad a tekintetünk aztán lesüti a szemét de nyilván lehet ez csak véletlen vagy belemagyaráztam mert nem kell ilyen nagy flörtökre gondolni. De ez elég volt, hogy elhatározzam, hogy valamit megpróbálok mert nagyon tetszik. Csak amíg suliba jártunk nem mertem.

De tegnap előtt véletlenül megláttam őket

egy ilyen városi rendezvény jellegű dolgon és mivel nagyjából egy társaságban voltunk, mikor alkalmam nyílt rá, megszólítottam. Igazából nem is nagyon emlékszem rá mit mondtam az elején mert annyira ideges voltam, még soha nem tettem ilyet előtte. Nagyon látszott szerintem. Beszélgettünk de közben többször éreztem, hogy zavarba jövök, elvörösödtem meg beleakadtam a mondandómba, amin ő csak a bajsza alatt mosolygott (láttam), de végül már egész sokat beszéltünk és kezdtem belejönni. Csak aztán jöttek oda mások is és elrontották.

Aztán később már nem is láttam sehol úgyhogy inkább hazaindultam. De aztán a rendezvény szélénél szembejött velem és rám mosolygott majd megállított, hogy hova megyek? Mondtam, hogy haza, aztán kérdezte, hogy jaj dehát miért? Én meg nemtudom miért de mondtam, hogy miután eltűntél már nem találtam semmi érdekeset vagy valami ilyesmit már nem emlékszem. Ezen is csak mosolygott meg forgatta a szemét és a haját dobálta nagyon szép volt. Aztán valami olyasmit mondott hogy hogyhogy mi még sosem beszéltünk ezelőtt vagy ilyesmit, miért vagyok én ilyen fura? Mondtam, hogy én nagyon szivesen megismerném (de gáz) de mit szópna holnap estéhez itt és itt... Mondta, hogy sajnálja de az nem jó mert itt és itt lesz, gondoltam oké ez ennyi volt, de aztán kis csönd után mondta, hogy viszont vasárnap ha gondolom akkor ráérne délután. Persze, hogy ráérek (apám 50. szülinapját ünnepeljük de biztos megérti ha hamar lelépek :D) mondtam egyből aztán kérte, hogy jelöljem már be és írjak rá majd.


Igazából ennyi a nagy sztori, életembe nem volt még igazi randim (ez az egyáltalán?) nagyon ideges vagyok de igazából csak várom nagyon. Mivel még sosem szólítottam le lányt és nagyon szánalmas lehettem azon gondolkodtam, hogy vajon csak megsajnált és azért csinálja? Mert az nagyon gáz lenne, akkor inkább mondjon kerek perec nemet. Ja és ma kéne írnom? Mit írjak neki?


Tudom tini kérdésnek hangzik de végülis már mindketten 18-ak vagyunk és reméltem, hogy itt hasznosabb válaszokat kapok.


2017. aug. 19. 14:34
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
* "mit szópna" helyett "mit szólna" :DDD kis tudatalatti elszólás biztos :D
2017. aug. 19. 14:35
 2/15 anonim ***** válasza:

Hihi nagyon izgi, majd írd meg mi lett belőle.

Remélem jól fog sikerülni!

Fater biztos megérti :)


Csak simán írj neki hogy akkor volna e kedve találkozni vasárnap. Ennyi.

2017. aug. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, amire én nagyon nem szoktam és később megbánom: ha akarsz tőle valamit, ne barátkozz, légy rámenősebb.
2017. aug. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
Mit szópna...:D
2017. aug. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy szánalomból randizna veled. Nekem úgy tűnt a leírás alapján hogy kifejezetten kereste a társaságod.


"Én meg nemtudom miért de mondtam, hogy miután eltűntél már nem találtam semmi érdekeset", tetszene, ha valaki ilyet mondana nekem is, igazi csajozó szöveg :).

2017. aug. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%

" meg beleakadtam a mondandómba, amin ő csak a bajsza alatt mosolygott (láttam)"

Ha láttad hogy bajsza van annyira mégse lehet fullos szóval van nála esélyed.

2017. aug. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
lécci írd meg,hogy mi lett a vége :D
2017. aug. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szánalomból nem nagyon szoktak randizni csajok szerintem, úgyhogy valószínű hogy te vagy ilyen szerencsés :D
2017. aug. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat majd megírom akkor mi lesz :)

#6 Istenem ez csak egy kifejezés, nem ismered? Nem volt neki bajsza :D Azt láttam csak, hogy mosolygott.

2017. aug. 19. 15:45
 10/15 anonim ***** válasza:

Igen, szóval szánalomból szerintem se szoktak randizni. Miért tenné? Van jobb dolga is.


Bejösz neki, egy kicsit esetlennek tűntél, de ez ebben a korban természetes!


Hajrá, randizzatok! :)


Ui: Írd meg mi lett a vége!

29f

2017. aug. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!