Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy nő. Viszont ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy nő. Viszont ha chatelünk, nyers, elutasító. Állandóan a szexről beszél, mivel szerinte leakarom fektetni, pedig kapcsolata van. A könyvtárban, ahol dolgozik, pedig az ellentét, állandóan mosolyog rám. Mit akar tőlem? Semmit? Nem randizik.

Figyelt kérdés

2017. aug. 11. 23:52
 1/8 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Semmit nem akar, és te se akarj tőle. Keress valami normálisabb nőt, aki nem viselkedik 16 éves agyatlan csitriként.
2017. aug. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Ket szinu ribi, fuss amig lehet.
2017. aug. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
A tizenévesek künbek ennél. Ezt épp ma bizonyította egy huszonéves.
2017. aug. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

A párkapcsolatban lévő nők ritkán randiznak.

Viszont szeretnek dugni a vécében,kocsiban,lakáson.

A szexelős netes beszélgetésbe ne menj bele az csapda,válts témát.

Élőben viszont menj bele és ott és akkor csald el valahova félreeső helyre ahol legyél bátor és csókold meg.

2017. aug. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak bennem merült föl hogy munkaköri kötelessége szerencsétlennek mosolyogni meg kedvesnek lenni a könyvtárban ami a munkahelye?
2017. aug. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A könyvtárban nem törvényszerű annyira mosolyognia, elég készségesnek lennie.


Ki kezdeményezi a chatelést?


Szerintem hagyd, ha kapcsolata van nem tudsz Vele mit kezdeni, legfeljebb lenne egy flört, vagy egy-egy titkos találkozó. Ha mégsem jól működő a kapcsolata pedig ha lezárta majd gondolkodhatsz lépsz-e.


Biztos szimpatikus vagy Neki, esetleg megfordult a fejében a szex Veled, de mivel foglalt, ezért csak a gondolattal játszik el. Lehet,hogy provokálni akar azzal,hogy a szexről beszél, mert egyébként mi másról is tehetné?


Szerintem hagyd a chatelést is, nem érdemes ebbe mélyebben belemenni.

2017. aug. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásokat! Nem az a "gond" hogy mosolyog... Flörtöl velem élőben; a chaten pedig elutasító; nyers; miközben írásban folyton a szexről beszél... Élőben meg mintha bejönnék neki... Nem tudok kiigazodni rajta... Kölcsönös a beszélgetés kezdeményezése; de utána mondja; hogy miért írok rá; sosem akarna engem... Akkor miért csinálja ezt? Bár tény; most én írok többször.
2017. aug. 12. 12:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki csak irasban nem akarja h nyoma legyen...egy konyvtaros lany 🙂
2017. aug. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!