Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hihető, hogy egy nagyon szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihető, hogy egy nagyon szép egyetemista huszonéves nő csak 3 pasival volt?

Figyelt kérdés

Szkeptikus vagyok.

Hogyan lehetne kideríteni?


2017. aug. 21. 23:52
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
85%

én 22 vagyok, és egyetlen barátom volt eddig, még mindig vele vagyok. nyilván csak vele feküdtem le, mielőtt belekötne valaki.

egy barátnőmnek most van a harmadik barátja, 23 éves.

egy másik szintén a harmadiknál tart.

egy volt osztálytárs aki egyidős velem még csak az elsőnél.

a harmadik barátnőm szintén az elsőnél tart.

összesen két lány ismerősöm van, akikről mindenki tudja, hogy volt már pár barátjuk. a többinek mondjuk 4-nél több 100% hogy nem volt. és nem ronda minden egyes lány ismerősöm és én se. :D

2017. aug. 22. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
91%
Neked hány nőd volt? A csak, ha kicsi esze van elhajtott a pitsaba, és más lesz a 4.
2017. aug. 22. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
60%
A csaj, ha kis esze van... Idiota autocorrect.
2017. aug. 22. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
54%
Engem nagyon sokan szépnek találnak, a testalkatom pedig elég modelles, így elég sokszor odaszóltak vagy mondták, hogy topmodell lehetnék. Egy elég őrült lány vagyok, aki imád szórakozni, de ezek ellenére eléggé konzervatív vagyok, nincsenek egyéjszakásaim. Sőt,szűz vagyok. Mély gondolkodású ember vagyok, így nehezen találom meg a párom és az utóbbi időkben nem is nagyon ismerkedtem. Nemrégiben jöttem csak rá, és most elkezdtem kezdeményezni, hál istennek, nincs nehéz dolgom. 21/L
2017. aug. 22. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
61%
Én úhy jáetam ki a főiakolát, hogy szűz voltam, senki nem akarta elhinni, mert szép, kedves, csinos lánynak tartottak. Mi olyan különleges ebben?
2017. aug. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
56%

*úgy

*jártam

*főiskolát

Így talán hihető is, hogy kijártam. :D

2017. aug. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 Noblesse Oblige ***** válasza:
80%

A középiskolában 3 osztálytársnőm volt, aki valóban váltogatta a fiúkat. És erre büszke is volt. Az viszont a magán véleményem, hogy mivel pont nem a közösség legszemrevalóbb tagjairól beszélünk (közel sem), így ők ezzel kompenzáltak. Nem csorgatták utánuk a fiúk a nyálukat, de bebizonyították, maguknak és a világnak is, hogy több férfit is képesek kidobni az ágyukból, esetleg megcsalni.


Viszont a mi 7 éve, amikor 20 évesek voltunk, a legtöbb lány max. a 2. barátjánál tartott vagy szűz volt. A hozzám közelálló lányok közül a legkorábban is 18 évesen kezdett járni egy fiúval. A legkorábbi pedig 23 évesen jutott el oda, hogy lett párkapcsolata.


Szóval én most kicsit azt érezem amit anno a férfi sztereotípiánál, hogy a fiúk a legyet is röptibe, és ezért a pasik mind "disznók" voltak, mert "csak azt akarják". És furinak találták, ha egy férfi nem veszi elő Pimpi kapitányt. Szóval volt egy kirakat, ami mást mutatott, mint amit a férfi nem valósan képvisel.

Most pont ugyanazt érzem ennél a kérdésnél is. Van egy kialakult kép a fejben (esetleg alá is van támasztva számos negatív, de valós példával) és közben nem látjuk a női nem valós relevanciáját.


Azt meg csak mellékesen mondom, ha egy nő nagy számot mondhat maga mögött, akkor inkább homályosít, és nem konkretizál, pláne nem ilyen alacsony számot.

2017. aug. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem ehhez az ég világon semmi közöd nincs, csak a felszínességedet mutatja, hogy a lányt a külseje alapján egyből megítéled.

22/L

2017. aug. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
9%

Eszméletlen milyen erkölcsös lányok szaladtak itt össze. Pedig mennyi mindent tudnék mesélni ami nem azt mutatja be ami itt most le lett írva többségében.

Szerintem sokszor még a nők sem gondolnák, hogy a barátnőik miket művelnek, mert nem mesélik el.

2017. aug. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
36%
Sőt tippem szerint ide gyakorira inkább a rendesebb lányok járkálnak unalmukban olvasgatni írogatni és akikről én beszélek azoknak nem szokása ilyen oldalakon pötyögni, hogy 15-tel feküdtek le.
2017. aug. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!