Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hihető, hogy egy nagyon szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihető, hogy egy nagyon szép egyetemista huszonéves nő csak 3 pasival volt?

Figyelt kérdés

Szkeptikus vagyok.

Hogyan lehetne kideríteni?


2017. aug. 21. 23:52
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
65%
Hiheto,hogy egy 23 eves gyonyoru lanynak sosem volt meg baratja? nem siette el a dolgokat. Egy eve van neki egy baratja.
2017. aug. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
59%

21vagyok, nekem 2 volt...:) És nem azért, mert nem jutna minden ujjamra egy, hanem mert valahogy nem vonz annyira a szex, hogy csak úgy keressek rá akárkit. Amúgy is van más, ami lefoglal a pasik helyett, és ami számomra kifizetődőbb, mint farkak után rohanni.


Akár 3 volt a lánynak, akár nem, nem attól lesz ribi. Ismerek gyalázatos szűzqrvákat is, meg olyan lányt is, aki elég durván kezdte, és tizenakárhánynál átértékelte kicsit a dolgokat, azóta meg senkivel nem kezd évek óta, csak akibe bele tud szeretni. Ez nem gyilkosság, hogy az ember a másik múltjában matatva bírálgassa az illetőt...

2017. aug. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
71%
Most nem azért, de miért lenne hihetetlen az, hogy van olyan lány, aki szép és nem egy k...va? Basszus, olyat is ismerek, aki eggyel sem volt, mert vallásos :D.
2017. aug. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Rólam se hitte el se a barátom, se aki előtte próbálkozott, és szóba került ez a téma:D Most van a 4. kapcsolatom, abból egy nagyon rövid volt 18 éves korom körül, szex semmi persze. Aztán még egy nem túl hosszú, jó nagy szünet, utána 2,5 éves, aztán a mostani is 2,5 éve...


Én más indíttatásból. Imádom a szexet, de sajnálatos módon nagyon kevesen indítanak be igazán. És nem, a vonzalomhoz nincs köze a pénznek, eddig egyikük sem volt pénzes, sőt.


Ha nincs híre a csajnak, akkor valószínűleg nem hazudott.


Amúgy a környezetemben én nagyon egyedül vagyok ezzel, amit most leírtam, még a mindenki szerint csúnyácskák is sokszor ennyi férfival voltak. A barátom exe is jóval 10-20 felett van, aztán kb 19 éves, én meg 25. És nem szép egyáltalán, nem szerintem, hanem a saját barátai szerint sem.

2017. aug. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%
24 az utolso mondstaidhoz annyit fuznek hozza h nem minden a kulso. Lehet h nem volt szep de tudott valamit amit te nem. Ez van ;D dolt beloled a feltekenyseg irigyseg kiscsaj. -.-
2017. aug. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
70%

9-es vagyok.

A darabszámnak semmi köze a kinézethez ez fix.

2017. aug. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne hihető?

Én most leszek 22, és most van a 4. barátom, aki remélhetőleg már az utolsó lesz. :)

Sosem vonzott az, hogy csak a szexért lefeküdjek valakivel, mindenkivel kapcsolatot képzeltem el, csak ebből 2 nem lett hosszú életű.

Nyilván vannak még, akik hasonlóak.

2017. aug. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

En ugyan nem vagyok egy szent, mert 15 evesen vesztettem el, de avval a fiuval egyutt voltam ket evig, csak megcsalt, ezert szakitottunk. Utana 1 evig nem volt senkim, egy csok se, semmi. Utana lett baratom, akivel jelenleg is egyutt vagyok, lassan 3 eve.

Egyetemista vagyok es lepten-nyomon azt kerdezik, hogy modell vagyok-e, szoval gondolom nem vagyok egy csunyasag, habar en reggelente sokszor nem ugy latom a tukorben. :D

2017. aug. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Haverom volt barátnője 2-öt mondott mikor összejöttek, 4 évig voltak együtt, de kiderült, hogy a csajszi a 2-be feledékenysége miatt nem számította be a dubajozást és a Hollandiában eltöltött 5 évnyi iparűzést.


A 3 hihetőnek hangzik amúgy, egyetemen én is ismertem olyan csajokat, akiknek 1-2 palijuk volt és csak velük szeretkeztek rendeltetésszerűen, de iszonyat jó oral és anal tudással rendelkeztek, ami persze szintén nem számít :)


Régi szép idők, mikor elég volt annyi esténként, hogy a szobákat végigkoptató hölgyeknek csak ajtót kellet nyitni, most meg minden apró örömért halálra kell dolgozni magát az embernek!

2017. aug. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
65%

#29

Mert csak az szophat jól, aki már a fél város előtt térdelt? Kapcsolatban nem lehet kitapasztalni, neadjisten, esetleg nem lehet valaki csak úgy tehetséges ebben?

2017. aug. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!