Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Véget ért a 6 éves kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véget ért a 6 éves kapcsolatom, interneten ismertem meg. Előtte megismertem valakit, de sose találkoztunk. Lehet, hogy hülyét csinálnék magamból ha felkeresném és találkára hívnám a srácot? Lehet azt se tudja már, hogy ki vagyok.26/L

Figyelt kérdés
internetes ismerkedés,párkapcsolat,találkozó,randi
2017. aug. 22. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak ez a 2 pasi van a világon? Mással nem akarsz ismerkedni?
2017. aug. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A probléma az,hogy a srác akiről most kérdezek,sose láttam őt ,viszont sokszor szeretett volna meglátogatni engem,mert én sajnos nem tudtam volna elutazni hozzá(nagyon messze lakik és diákként nem volt saját keresetem,a szüleim pedig nem tudtak volna támogatni ebben..)Most pár hónappal a szakításom után eszembe jutott a srác,és megfordult a fejemben,hogy "mi lenne ha...".A találkozástól azért féltem régebben,mert ugye messze lakott,ő se tudott volna rendszeresen(pl hetente) jönni hozzám,annak meg szerintem nincs értelme ha 1 évben 3x találkozunk csak...illetve picit féltem attól,hogy nem tetszem majd neki élőben.
2017. aug. 22. 10:04
 3/8 anonim ***** válasza:

6 év után???


ne nevettesd ki magad, ez olyan kétségbeesett lépés lenne.

2017. aug. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen,sajnos én is attól félek,hogy totál hülyét csinálok magamból.Ezért is kérdeztem meg itt,hátha idegenek jobban átlátják a dolgot mielőtt baromságot csinálok.Egyébként azért izgatja a kérdés a fantáziámat,mert nincs senkije,ezért is futott át az agyamon a kérdés .Nem utolsósorban pedig,pont azok a tulajdonságai vannak meg benne(legalább is amiket régen megállapítottam) amik utóbbi időben hiányoztak a kapcsolatomból.Az a kapcsolat is csak azért jött létre-illetve maga a találkozó,mert nem akartam megint elszúrni,amit az előző srácnál elszúrtam(hogy nem találkoztam vele...)
2017. aug. 22. 10:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy furcsa lenne ez az egész, meg lehet, hogy neki is rosszul esett, amikor nem találkoztál vele, és az is megeshet, hogy tényleg nem emlékszik rád. Viszont ha kitartó volt, akkor lehet, hogy nyomot hagytál benne. A kérdés már csak az, hogy te vállalnád-e azt az eshetőséget, hogy most ő utasít el téged. Mondjuk én férfiként azt mondom, hogy ha megindokolnád nekem, hogy mit miért tettél, és esetleg bocsánatot kérnél, meg emlékeztetnél arra, hogy x évvel ezelőtt már beszélgettünk, akkor arra mindenképpen esélyt adnék neked, hogy újra elkezdjünk beszélni. A többit nem tudnám, mert valószínűleg én is félnék az újabb sérüléstől, hogy mi van, ha megint koppanok, de ahogyan a helyzet hozná.
2017. aug. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm akivel megosztottam ezt a dolgot,azt felelte rá,hogy nem érné meg megkeresni,mert lehet csak egy szélhámos volt...viszont felnőttfejjel végig gondolva,ha csak "azt" akarta volna vagy csak simán hülyíteni valakit,akkor nem húzza a dolgot másfél évig.Vagy csak én hiszem azt ,hogy komolyan gondolta volna ha ..?
2017. aug. 22. 11:30
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ugyan mar. Keresd meg. Lehet orulni fog. Lehet csak egy beszelgetes lesz es ennyi. Nem veszitesz semmit.
2017. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyit várt rád, akkor nem hinném, hogy rosszat akart volna neked. A szélhámosok sok nőt megkaphatnak, nem piszmognak hónapokat valakivel. Fogd fel úgy a helyzetet, hogy ez volt a tanulópénzed, és máskor találkozz azzal, aki nagyon szeretne veled találkozni, és becsületesnek tűnik. Végül is ha írsz ennek a fiúnak, mit veszíthetsz? Amúgy is csak emésztenéd magad, hogy mi lett volna, ha megpróbálod, így meg legalább ha írsz neki, akkor tudni fogod a válaszát. Én is sokszor voltam olyan helyzetben, hogy nem mertem megszólítani valakit, vagy ha beszélgettünk, akkor nem mertem elkérni a számát, utólag meg átkoztam magam, hogy mennyire gyáva voltam, és azon gondolkodtam, hogy mi lett volna, ha. Nyilván benne van a pakliban, hogy hülyét csinálsz magadból, de ez az érzés idővel úgyis elmúlik, és még ha el is utasít, legalább le tudod zárni az életednek ezt a fejezetét. Én azt mondom, hogy egy próbát megér, hajrá.
2017. aug. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!