Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, ti éreztek olyat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti éreztek olyat, hogy ha egy pasi néha finoman bizonytalanságban tart benneteket a vonzalma felől, akkor számotokra vonzóbbá válik?

Figyelt kérdés
Vagy úgy is kérdezhetném, hogy ha valaki teljesen kiönti a szívét irányotokban, akkor csökken az "érdekessége"?
2017. aug. 22. 11:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Akin észreveszem, hogy játszmázik, hülyít, azzal lezárom az ismerkedést, mert nagyon éretlen dolognak tartom, ráadásul ilyet az csinál, akinek nincs annyi önbizalma, hogy elég jónak tartsa magát simán, őszintén.
2017. aug. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert akkor azt hiszem, hogy nem érdeklem eléggé. Nem kell kiöntenie a szívét,de szeretem, ha a viselkedésén látszik hogy vonzódik hozzám, és ha úgy alakul a helyzet, akkor akár el is mélyíthetjük a kapcsolatunkat.
2017. aug. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tetszik a bizonytalanság. A világ legrosszabb érzése.


A szívkiöntés pedig nem mindegy, milyen. Ha ő kétségbeesett, és rám zúdít mindent, aztán elvárja, hogy azonnal szeressem, az nem tetszik, tolakodó.


De ha csak elvárások nélkül csinálja, mert közvetlen, az nem baj. Én eléggé stresszes vagyok, de senki nem mondja meg, mert ez nálam úgy nyilvánul meg, hogy mosolygok és beszélek mindenről. Lehet, ő is ilyen.

2017. aug. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mi a fenét akarnék olyantól, akin azt érzem, hogy nem érdeklem? Akiről meg tudom, hogy játszmátik, az kuka, nem izgatnak a dedósok.
2017. aug. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
14-15 évesen csúsztam bele ilyen játszmákba.
2017. aug. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetekben legfeljebb a szituáció lesz vonzóbb, nem a férfi. Az így induló kapcsolatok szoktak kifulladni egy-két éven belül.
2017. aug. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem itt keversz vmit. Az, hogy nem nyálaskodik vki, és nem ömleng sziruposan, az nem jelenti azt, hogy bizonytalanságban tart. Bizonytalanságban akkor tart, ha nem akar találkozni, más nőket túlzóan dicsér, nem figyel oda rám, poénkodik erről. Utóbbi nyilván nem szimpatikus, de kell, hogy legyen benne egy csepp titokzatosság, vagy legalábbis ne legyen ijesztően ömlengős pincsis.
2017. aug. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azt érezném, hogy egy idiótával vagyok együtt, és inkább elijesztene vele, mint vonzóbbá válna.
2017. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Persze, éreztem ilyet, addig tartott az ismerkedés. Nekem ne játszadozzon senki. Vagy mutassa ki, hogy komolyan gondolja, vagy hagyjon békén. Az őszinte embereket szeretem. Párom 3 nap ismerettség után mondta először, hogy szeret, rá pár nappal, hogy mennyit jelentek neki. Ez 3 éve volt, azóta is együtt vagyunk.
2017. aug. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

7:

Nem keverem, csak két végletet hoztam példának, nem úgy gondolván, hogy vagy ez, vagy az lehet.

Inkább arra voltam kíváncsi, hogy igaz-e a kapcsolatok "dinamikájára", hogy ha valami túl kiszámítható az egy idő után veszít "titokzatosságából", hogy a te szavaiddal éljek.

Tételezzük fel, hogy a nőben és a férfiban is van egy "szerzési" vágy és ha valami nehezebben megszerezhető, az nagyobb kihívást is jelent. Mondhatja valaki, hogy az ilyen kapcsolatok abnormálisak (pedig a szappanoperák tele vannak vele), de a gyakoriságuknál fogva még sem elhanyagolhatók. Itt egyesek játszmázásnak nevezték, de létezhet ez a másik (női) oldalon is "női praktikák" címmel.

2017. aug. 22. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!