Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Társkereső oldalakon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Társkereső oldalakon 160-163 centis lányok miért adnak meg 171/175 centis minimum magasságot a pasinak?

Figyelt kérdés
Oké, hogy legyen magasabb a pasi, az a normális, DE... Én pontosan 170 vagyok és emellett jóképű, intelligens. Ez viszont azt jelenti, hogy totál felesleges ráírni arra a csajra, aki 171-t (vagy 173-t) adott meg minimumként? Mert több ilyet is láttam már. Illetve az is elég gyakori, amikor a csaj éppen eléri a 160/163-at és mégis 175 cm magasságot ad meg minimum követelményként. Most komolyan kérdezem tőletek csajok! 170-es magassággal jóképű arccal én miben vagyok más, mint egy 175 magas totál átlagos pali. Ő sem éri el ugyanúgy a 180-at, amire annyi nő lélekben ácsingózik, akkor meg nem tök mindegy az az 5 cm különbség? Oké, hogy én közel sem vagyok 180 magas, de ezen a pár centin már mi a fenének kell annyit rugózni? Ez azért bosszantó, mert így az alacsony lányoknál sincs esélyem. Arról már nem is szólva, hogy elég gyakran a 155-158 centis csajok adatlapján is ez a 175-ös lélektani határ olvasható. Ki találta ki ezt a hülyeséget...? Én melyikőtöknek jönnék be csak a magasságomat figyelembe véve? Vagy privátban beszélgetés után képet is küldhetek. Életkort és magasságot is írjatok. Köszi.

2017. aug. 13. 11:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%

Ne legyél már ennyire merev gondolkodású! Komolyan mondom. Azt csak azért írták, hogy kb legyen annyi. De ha te most 1 centivel kisebb vagy, mint amit ő megadott, nehogy már ettől meghátrálj!!!


Egyébként mi közöd hozzá, hogy ki milyen magasságú sráccal szeretne ismerkedni? Ne ezen akadj fenn. Hanem azon, hogy miért foglalkozol ilyenekkel, ahelyett, hogy nem azon a sz..ros egy centin pattognál!

Inkább foglalkozz azzal, hogy párt találj magadnak. Attól, hogy ő mit írtak ki, nem biztos, hogy annyira ragaszkodnának ahhoz a megadott magassághoz!


159 centi vagyok 27 éves nő, de mikor ismerkedem sose a magassággal kezdem, ez annyira nevetséges felfogás. Később derül csak erre fény. Párom 172 centi.

2017. aug. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%

Nem vehet fel melled magassarkut.

Illetve az oke, hogy tole magasabb vagy, de nem tunsz ferfinek a tobbiek kozott.


Remelem tovabb melyitettem az alacsonysagodbol kifolyo felelmeidet...

Elkellene engedned az ezen valo rugozast.

2017. aug. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Szerinted centivel megy az ember randizni? Odaírnak valamit, hogy úgy kábé valamihez viszonítsanak, hogy ne az legyen, hogy rájuk ír egy náluk alacsonyabb valaki. Szerintem az a pár centi fel se tűnik senkinek.
2017. aug. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Azért, mert a legalább átlagos magasságú férfiakat szeretnék. Üsd meg az átlagot, erről van szó, nem többről.

Amúgy meg ha 170 centisként nem írsz rá valakire, mert 171-et adott meg, az inkább rólad árul el egy-két dolgot.


Én 168 centi vagyok, és viszonylag gyakran Tinderezek. Alig-alig látok olyat, aki a leírásában minimum magasságot várna el, azokat meg mind balra húzom, legyen az bármennyi (szerintem ez nem kellene, hogy fontos legyen). Sokkal fontosabb, hogy az illető férfi ne legyen frusztrált emiatt, és ne szidja a magasabb férfiakat, hanem legyen harmóniában önmagával. Érdekes módon így is elég sok matchem van, hogy nálad alacsonyabb vagyok, bár cipőben én is vagyok 170. :)


23/F

2017. aug. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
17%
A lányok mind magasságfetisiszták. Minél magasabb a férfi, annál jobb nekik. Ha a 175-öt nem ütöd meg, akkor esélytelen, hogy nőd legyen, hacsak nem vagy extra jóképű vagy gazdag.
2017. aug. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
66%
#5 (troll): akkor én hogy csináltam eddig? Áruld már el.
2017. aug. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

#2: "Nem vehet fel melled magassarkut."


Mármint 10-15 centis magassarkúra gondolsz, amit egy kezemen meg tudnám számolni, hogy egy alacsony csaj hányszor vesz fel életében? Arról nem is beszélve, hogy egy törékeny lábú 160 körüli csaj mennyire tud benne kényelmesen menni csak azért, hogy ő se lógjon ki a sorból.


"Illetve az oke, hogy tole magasabb vagy, de nem tunsz ferfinek a tobbiek kozott."


És ha egy +185 magas pasiktól hemzsegő társaságba csöppenünk, akkor a 175 magas pasi ugyanúgy nem fog férfinak tűnni a többiek között és nem lehet rá büszke a drága barátnője. Akkor mégis miről beszélünk?


Egyszerűen arról van szó, hogy mindenki a társadalmi konvencióknak akar megfelelni és a külsőségekre adni. A csajok a minél nagyobb magassarkújukkal próbálnak nőiesebbnek tűnni, a pasik részéről meg azért várják el a +175/180-t, hogy ők is megfeleljenek ennek a cukormázas ideálnak. Tehát egy klasszikus igénytelen és konzervatív alacsony csajt kell találnom és talán nála lehet végre esélyem.

2017. aug. 13. 11:41
 8/23 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, te olyan buta vagy, hogy az már fáj. Neked az a problémád, hogy frusztrált vagy a magasságod miatt, nem a magasságod.
2017. aug. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%
Itt is írja egy csomó pasi, hogy ilyen-olyan nővel soha nem mennének el... és miért is kéne? Engem mindig a magas férfiak vonzottak, nem döntöttem el, egyszerűen megdobogtatják a szívem. Hiába vagyok 157 centi, és magassarkút sem hordok.
2017. aug. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
24%
#9 Csak az a baj, hogy amíg minden férfi ízlése más, addig kivétel nélkül minden nő a magas férfiakra bukik.
2017. aug. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!