Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden eddigi barátnoje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden eddigi barátnoje vekony vagy atlagos testalkatu volt, en pedig duci vagyok. Tenyleg kellek neki?

Figyelt kérdés
Nehany napja jottunk ossze, nemtudom hogy tenyleg kellek e neki vagy csak megakar dugni.Nem akarok hamar belemenni a szexbe... mindig mondja hogy milyen jo testem van meg milyen jo seggem, de hat az eddigi baratnoi alapjan nem pont az en tipusom az idealja szerintem...es ezt mondtam is neki, es azt mondta hogy eddig nem hozta ossze az elet ilyen lannyal, azert nem voltak husisabb baratnoi. Tenyleg kellek neki?
2017. aug. 24. 08:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem az exem átlagos volt, utána meg eléggé telt

mindig is a teltebb alak jött be, de nem ez volt a meghatározó, a megfelelő belső döntött, igaz melléfogtam, de megesik :D


simán eltudom képzelni, hogy neki is bejön a teltebb alak, de nem ez a legfontosabb


24F

2017. aug. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A barátom a telt barnakra bukott. Én vékony szőke vagyok. Évek óta együtt vagyunk. Az emberek legtöbbje elfogadó külsőre, ha bejössz neki.
2017. aug. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Istenem, most jól kiírtad a félelmedet, ez rinyálás...szerinted rajtatok kívül ki a fene tudja a választ. Azt írjuk: nem akar téged! Most jobb? Azt írjuk: igen, halálosan szerelmes és életed végéig így marad! Elhiszed ezt?
2017. aug. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne agyalj hûlyeségeken :)
2017. aug. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2017. aug. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, te kellesz neki.

Különben miért választott volna téged annak ellenére, hogy úgy tűnik, eddig is ment neki a csajozás, és simán összejöttek vele vékony nők is? Ha nem tetszenél neki, nem lenne veled.

Egyébként nagyon sok ember állít fel magának ideált, aztán lehet, hogy 2-3 év múlva egy olyan emberbe szeret bele, aki annak az ellentéte. Aztán ő lesz a legszebb számára.


21/L

2017. aug. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ilyen csajom.


Nőies alkat volt, de egy démon az ágyban, isteni humorral, szóval vonzódtam hozzá. Sajnos mindent elszúrt azzal, hogy folyton azon pörgött, hogy tényleg ő kell e nekem. Egy idő után meguntam.

2017. aug. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Blackfun ***** válasza:
Nekem bejönnek a kicsit sportosabb nők is meg azok is akiken van mit fogni. A nő arca mosolya az egész megjelenése sokat számít nálam. Látszik, hogy elfogadta magát más a kisugárzása és ez nagyon vonzó. Az ideálom nincs bekorlátozva, tágabb határok között mozog.
2017. aug. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A páromnak mindig vékony, barna hajú barátnői voltak. Én szőke vagyok és egy kicsit teltebb. Mégis minden nap elmondja, hogy mennyire jó nő vagyok és mennyire szeret...12 éve így van. :)

Szóval ne izgulj, valószínűleg úgy tetszel neki ahogy vagy.

2017. aug. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Több mint 2 évvel ezelőtt nekem is voltak ilyen félelmeim. Előttem a barátomnak csak kifejezetten vékony barátnői voltak, és az ilyen típusú nők jöttek be neki. Én legalábbis ezt gondoltam. Mivel a mi kapcsolatunk barátságnak indult, a legkevésbé sem érdekelt, hogy mit gondol a külsőmről, ezáltal soha nem is feszengtem emiatt. Aztán ahogy alakultak át az érzéseink nekem is pont ugyanez futott át az agyamon, hogy biztos, hogy én kellek-e neki. Én akkor elhessegettem ezeket a gondolatokat, hiszen látja, milyen vagyok, nem kötelező velem kezdenie, mégis engem választott. Aztán az elmúlt 2 év is azt igazolta, hogy jól tettem. Azóta persze észreveszem, hogy megnézi a teltebb nőket is, de akkor, mikor az elején az járt a fejemben, hogy tuti csak a vékony nők tetszenek neki, mindig úgy láttam, hogy az utcán is csak az ilyen típust nézi meg.

Szóval szerintem ne agyalj ezen, az idő eldönti, hogy mit akartok a másiktól. Ha csak megdugni akar, az amúgy sem feltétlen a testalkatodon múlik. Az egészen biztos, hogy vannak férfiak, akiknek ez ia, az is bejön, ezen ne izgulj.

2017. aug. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!