Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok/nők szeretik az ilyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok/nők szeretik az ilyet?

Figyelt kérdés
Valóban akkora pozitív tulajdonság és plusszpont, ha egy fiú nagyon pozitív, mosolygós, és jó társaság, meg tudja nevettetni a nőt? Olvastam már és hallottam nemrég személyesen is. A 10/10es bomba csaj ecsetelte hogy miért van belezugva xy sracba, es azt ecsetelte, hogy egyszerűen olyan jól érzi magát vele mint senki mással.
2017. aug. 26. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

10/10 az ilyet nem szeretjûk.

Pozitiv ,igen. De ezmellett legyen helyes szàmomra ,meg még sok tenyezô van.

Ônmagàban ez kevés.

n25

2017. aug. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Pozitívnak pozitív, de önmagában ez nem elég, ha emellett életképtelen pl :D

Szóval több dolog kell klappoljon, de mindenképp pozitívum 8)

2017. aug. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg a srác egy alfa aki teljesen az ujja köré csavarta a csajt. Nincs ott semmi humor meg mosolygósság.
2017. aug. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

#3 Mitől alfa az alfa? Arra születni kell, vagy mi? (Ugyanígy kérem az omega jellemzését is tőled.)


Egyébként persze, ez mindenképp jó pont. Te nem szívesen vagy egy olyan lány mellett, aki jó társaság, és mindig fel tud vidítani?


21/L

2017. aug. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4


Én nem hiszek ebben az alfázásban, de az sajnos igaz, hogy az ultimate jóképűség meg izmosság hatására sok-sok rossztulajdonság van elnézve egyeseknek, amiért másoknak kb. instant gyűlölet járna.

2017. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

baromság ez az alfázás

Sok kis helyes, félénkebb lány is van, akinek bőven megfelel egy átlagos pasas.

Én pl direkt kerülöm azokat a nőket, akik nagyon vezéregyéniségek a nők között.

2017. aug. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valóvan jó, ha meg tud nevetettni, de engem a nagyon pozitív mosolygós emberek idegesítenek
2017. aug. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez valóban pozitívum, nem is kicsi, de önmagában kevés. Jópár dolognak kell még stimmelnie.
2017. aug. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!