Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg lehet, hogy potenciáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehet, hogy potenciális barátnőként tekint rám, ha csak flörtöl és nem kérdez semmit rólam?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel ismerkedek, elmondása szerint barátnőt keres, és ezen kívül többször tett erre utalást. Viszont igazából semmit nem kérdez rólam, mindig csak flörtöl. Ha magamról elkezdek mondani valamit, nem azon a vonalon megy tovább, mintha nem érdekelné, vagy nem is tudom. Szerintetek csak le akar feküdni velem, vagy élőben szeretne inkább megismerni? Kb 2 hete beszélgetünk, egy kocsmában jött oda hozzánk a haverja akit ismert valaki a társaságunkból, és így mutatkoztunk be egymásnak.

(Igazából egy kalandba én is inkább benne lennék most, nem akarok komoly kapcsolatot.)


2017. aug. 27. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, valszeg csak meg akar fektetni. Ha komolyabban érdekelnéd, akkor kérdezne rólad. Ha csak flörtöl, akkor le akarja húzni a bugyid.
2017. aug. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem nagyon érdeklődik, akkor szerintem nem akar komoly kapcsolatot, legalább is nem veled. De ha neked sem kell most komoly, akkor miért nem közlöd ezt vele? Szerintem mindketten erre vágytok akkor.
2017. aug. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te is tudod a választ.
2017. aug. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!