Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket mennyire zavar, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavar, ha a másik fél az átlagnál is negatívabb szemléletű?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el randizgatni egy fiatal nővel, többször találkoztunk, csinos is, meg is vannak a közös témáink. Csak épp azt vettem észre, hogy a randipartnerem meglehetősen borúlátó és pesszimista. Nem szívesen jár társaságba, "mert úgyis bepróbálkozik nála egy csomó bunkó férfi". Arról panaszkodik, hogy lehetetlen hosszú távra tervezni párkapcsolat terén, mert a harmonikus viszony a lehető legritkább. De egyébként sem érdemes kínlódni, mert a társadalmunk úgyis össze fog omlani. A legfurcsább az volt, hogy egy ártatlan megjegyzésre (hogy többet mosolyoghatna mert az jól áll neki) azt válaszolta, hogy "mert a nőknek muszáj jókedvűnek lenniük, ezzel is mutatva hogy alárendelődnek a férifaknak". És ez egyébként is az elnyomás egyik jele.

2017. aug. 29. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Baj van.

Vicc nélkül, hagyd a csajt!

Szóltam...

2017. aug. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Az utolsó mondatával egyet értek, majd akkor mosolygok, ha olyan kedvem van, mi a bánatnak kellene mosolyognom alapból? Ha szórakoztatóbb lettél volna, gondolom többet mosolyog.

De egyébként meg eszem ágában nem lenne ilyen "mindenszar és úgyis jön a világvége" felfogású emberekkel.

2017. aug. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%

Ezek után már csak azért is kíváncsi lennék, hogy a puncija mennyire lehet savanyú, ha a személyisége olyan mintha gyerekkorától kezdve ecetes hordóban fürdették volna.

Ha összejön és jó akkor jó lesz arra az éjszakára majd lapát. Így ő is boldog lesz mert igaza lesz és nem csalódott a férfiakban és én is.

2017. aug. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

"Az utolsó mondatával egyet értek, majd akkor mosolygok, ha olyan kedvem van, mi a bánatnak kellene mosolyognom alapból? Ha szórakoztatóbb lettél volna, gondolom többet mosolyog. "


Hát ez jó :D Imádom, mikor egy afféle arcos csaj kegyeskedik eljönni randira, és onnantól kezdve úgy van vele, hogy ő ezzel hatalmas kegyet gyakorolt, semmit sem kell tennie, és a férfi feladata, hogy szórakoztasson, fenntartsa a társalgást, legyen érdekes, csábító, okos, romlott, tisztességes, és toljon le minimum egy stand-up műsort :D

Ha két ember randizik, nem csak az egyik félé a feladat, hogy szórakoztasson, míg a másik csak ül és nézi.

Egyébként meg joga van mindenkinek besavanyodott alaknak lenni - a többi embernek meg joga van ezért kerülni őt. Fifty-fifty.

2017. aug. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem elég negatív exeim voltak, én baromi pozitív vagyok, már odafigyelek ismerkedésnél, hogy igenis legyen pozitív a randipartner!
2017. aug. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A pesszimizmusával semmi baj, de ez a "mert a nőknek muszáj jókedvűnek lenniük, ezzel is mutatva hogy alárendelődnek a férifaknak" femináci paranoia mindennél rosszabb.


Ez a nő gyülöli a férfiakat, téged is. Hagyni kellene.

2017. aug. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
Inkább őt választanám, mint a kettest akit állandóan szórakoztatni kéne. Bár ezt az elnyomás dolgot elég rosszul látja, a nők még soha nem voltak ennyire szabadok mint manapság.
2017. aug. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Nőként mondom, hogy nem érdemes vele kezdeni.
2017. aug. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, mert én is az vagyok
2017. aug. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

>mert úgyis bepróbálkozik nála egy csomó bunkó férfi

Oké, ez sokszor így megy, de ezt is lehet lazán és érett módon kezelni. Emiatt nem járni társaságba elég nagy öngól. Piros zászló.


>mert a harmonikus viszony a lehető legritkább

Igen, ritka. De aki ezt elfogadja, az nem érti a saját szerepének fontosságát a harmóniában, a saját felelősségét a kapcsolatban. Piros zászló.


>mert a társadalmunk úgyis össze fog omlani

Ilyet mondani randin, ismerkedés közben? Konteós idiótának hangzik, elég szomorú. Nagy piros zászló.


>mert a nőknek muszáj jókedvűnek lenniük, ezzel is mutatva hogy alárendelődnek a férifaknak

Passzív-agresszív gyökér. Fekete, halálfejes zászló.


Én biztosan nem jönnék össze ilyen emberrel.

2017. aug. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!