Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2 hét után szemétség, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hét után szemétség, ha nem indoklom meg, hogy mi a baj?

Figyelt kérdés

Kedves, aranyos lány, le is feküdtünk 3x, de nem őt keresem, mégsem tudom, mit kellene neki mondanom, hiszen semmi nincs köztünk igazából, de ő kicsit olyan, mintha belém lenne zúgva. De elég hisztis volt utoljára, szóval lehet, hogy úgy jön majd le neki, mintha ő tehetne róla.

Nagyon szemét húzás, ha csak elsétálok úgymond? Veletek is volt már hasonló?


2017. aug. 30. 21:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Mit kell azon megmagyarázni, hogy ő is, te is dugni akartatok.
2017. aug. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mondd nmeg neki, hogy bocs, de nem. Ha kell hazudj valami szepet. En multkor azt mondtam a sracnak, hogy felismertem, hogy meg mast szeretek. Azt hittem jot fog tenni, ha ujba kezdek, de nem igy lett. ( Nalunk meg nem volt szex)

Szerintem ez kedvesebb, mintha azt mondtam volna, hogy probaltam vonzodni hozzad, de nem megy... (Mondjuk felig igaz is, mert mashoz meg vonzodok nagyon)

2017. aug. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ne vicceljetek már, milyen érzések? A csaj szinte egyből lefeküdt vele, két hét alatt meg 3x is, egy majdnem idegennel. Ne mondjátok már, hogy el tudjátok képzelni, hogy mennyire elmélyültek a kis érzései a két hét alatt, milyen komolyan vette ezt a dolgot, hahha :D


Ha megbántódik, az azért lesz, mert az önérzete sérül a lekoptatás miatt.


Kérdező, azért ne sétálj el, egy jó kis sablonos gagyi lekoptató szöveget írj azért neki, szigorúan fészbukon vagy sms-ben. :D

2017. aug. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!