Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nagyon gazdag családból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon gazdag családból származik a lány, akkor van esélye egy "normális" férfinek nála?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lannyal par hete, az egyik (kozel)jovobeli egyetemi csoporttarsam altal, akit amugy szinten csak par hete ismerek. Neki a legjobb baratnojenek az unokatestvere a lany, es veluk mentunk ide oda a hetvegen a varosba (ugye en most koltoztem fel) es igazabol egybol megtetszett mert nagyon aranyos es szep arca van, meg jol is oltozkodik. Kabe a tarsasag osszes ferfitagja rajta csungott, en azert is ugy voltam vele, hogy nem erdekel meg minek probalkozzak be meg en is. Aztan valahogy csak elkezdtunk beszelgetni, mondjuk szerencsem is volt mert nem ismertem senkit es ez a csoporttarsam azert "patyolgatott" es epp vele beszelgettem mikor oda jott.

Igazabol nagyon jol elbeszelgettunk es engem teljesen levett a labamrol, akkor csak annyit mondott, hogy a szulei kulfoldon elnek meg, hogy o is sokat van ott stb. Egyebkent tenyleg nagyon jol elvoltunk, sokat nevettunk meg sokat voltunk kettesbe is, de nem tortent semmi. Aztan bejeloltem ismerosnek utana par nappal, es megneztem persze a kepeit es ott nem igazan volt semmi gyanus, persze latszik hogy sokat utazik. Azota is szinte minden nap beszelunk majdnem, ha mar 1-2 napra eltunik akkor hianyozni kezd valami. Azota csak 2x talalkoztunk de akkor is harmasba csak es nem kettesbe, persze beszeltunk ilyenkor is de nem ert ra, most a heten neki lett volna jo de sajnos most en nem erek ra, haza kellett jonnom :/ Es beszelgettem a csoporttarsammal es o kozolte viccesen hogy xy (a lany) nem az en kategoriam, jaj de vicces gondoltam en is, aztan mondta, hogy ennyi meg annyi penzuk van, itt es itt is van hazuk, ennyiert kapott szulinapi ajandekot stb. Mondom jolvan persze, aztan mondta meg a dolgokat es kiderult, hogy tenyleg ugy van. Megneztem neten is, szuleit is meg minden, hat tenyleg durva. En max atlagosnak mondanam az anyagi helyzetemet max atlagnal azert picit jobb de ez oszinten szamit egyaltal? Szerintem tokmindegy, nagyon nem egy szint. Es azon gondolkoztam, hogy ennek igy van-e ertelme? Mert egy ennyire szep, es meg aranyos nem elszallt lany az ugy oke, meg igy is ritka az ilyen de az, hogy raadasul ilyen gazdagok is hat eleg durva... Nemtudom milyen kaliberu csavo "illik" egy ilyen csaj melle. 18 eves amugy.

Szerintetek a leirtak alapjan van ennek igy ertelme, erdemes probalkozni vagy inkabb felejtsem el? O nagyon kedves velem, mondjuk mindenkivel az ugy vettem eszre, de tenyleg sokat beszelgetunk es ugyebar mar talalkozot is megbeszeltunk, de valahogy megis olyan tavolsagtarto vagy nemtudom. Neha "ugy" nez ram, de lehet csak bekepzelem. A kozos ismerosunk ugye azzal poenkodott, hogy semmi eselyem... De en megsem igy erzem.

Bocsi az elirasokert, mar nagyon faradt vagyok.


2017. aug. 31. 01:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Rövid távon lehet esélyed, hosszú távon azon múlik, mennyire tudja elfogadni, hogy jobb esetben a te anyagi szinteden kell nyaralni mennie / ajándékot kapnia. (Rosszabb eset - mert kellemetlen lehet, pláne férfiként -, hogy fizeti helyetted)

Én fordítva vagyok inkább. Az ajándék nem érdekel, otthonról se kérek már nagyon. A nyaralással viszont vannak gondok. Nagyon szívesen megyek olcsóbb helyekre, de az időtartamból nem szeretnék engedni, pedig szükség lenne arra is.

2017. aug. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne a penz szamitson mar. Ha tetszik a lany, csak elore! Max. nemet mond, akkor sincs semmi. Elvegre ugyis olyat kell talalni, aki neked is ok, ill. visszafele is. Ha meg nem olyan, jobb ha elobb kiderul, mint kesobb.
2017. aug. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Erdekes most miért nem jön a golddiggerezes?
2017. aug. 31. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább az a mérvadó, hogy te magad mit érsz el az életben, mintsem, hogy mit kaptál starter pack-nek. Azért azt is be kell látni viszont, hogy a szülein is sok múlhat..

Mindenesetre kezdj el udvarolni fenttartások nélkül. Csak nyerhetsz.

2017. aug. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"a szülein is sok múlhat"

A lányuk már elmúlt 18 így nem kéne beleszólniuk az életébe.

Szerintem is érdemes ilyenkor próbálkozni, már nem a középkorban élünk és már nem az anyagiakról kéne szólnia egy párkapcsolatnak.

Eddig történt valami?

2017. szept. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs sajnos.
2017. okt. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!