Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes ismerkedésnél ezek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedésnél ezek hogy vannak?

Figyelt kérdés

Netes társkereső, barátnőmet látjuk el okos tanácsokkal, de a társaság véleménye nagyrészt ellentmond egymással. És az az igazság, hogy mi azért annyira nem tudjuk, hogy megy ma már. Egyedül ő szingli a csapatból és mi sem a neten ismerkedtünk, hanem baráti körből már ismertük egymást, azért az más helyzet. Netes ismerkedésnél szinte idegen a másik és aktívabb, több emberrel lehet gyorsan randikat leszervezni. Milyen tanácsokat adhatnánk neki? Ő egy kicsit túlaggódj az egészet, pedig még csak harmadjára találkoztak, de olyan hamar tud lelkesedni és eléggé látszik is rajta. Hátha az oldalon is valakinek segítség ez. Nagyjából ilyen kérdések merültek fel, persze ha van még valami hasznos nyugodtan írhat mellé bárki:

Mikor lehet azt mondani, hogy a másikat már nem érdekled? Milyen időközönként szoktatok egymásra írni?

Férfi ír mindig vagy a nő is írhat néha?

Nem túl unalmas mindig a miújság kérdés?

Hogy lehetne kicsit feldobni a beszélgetést?

Hogy szűrhető ha valaki talonban vagy és nem elsődleges vagy nála?

Mennyire okos dolog kimutatni, ha a nő nagyon lelkes? Mikor nem tapadós ez?


Huszon végi korosztályról van szó, a férfi pedig harmincas.


2017. szept. 1. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:

"Hogy szűrhető ha valaki talonban vagy és nem elsődleges vagy nála?"


Sehogy. Személyes ismerkedésnél se könnyű... De azért úgy mégis nagyobb rá az esély, hogy sikerül. Ezért kell a netről mihamarabb átterelni az ügyet 3D-be.

2017. szept. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mikor lehet azt mondani, hogy a másikat már nem érdekled? Milyen időközönként szoktatok egymásra írni?

>>>Naponta beszelgetes. Aki erdekel, afelol gyakran erdeklodok.


Férfi ír mindig vagy a nő is írhat néha?

>>>(Tuti husz vegi korosztalyos nok vagytok, hogy ezt megkell kerdezni?) Ahogy eloben is kezdemenyezhet a no, ugy a neten is. Sot, a pasinak ez 1 pozitiv visszajelzes, hogy nem csak o probalkozik. A jatszmazasbol ekkorra mar altalaban kinonek az emberek.


Nem túl unalmas mindig a miújság kérdés?

>>>A miujsag ugyanolyan toltelek kerdes, mint az angoloknal a How are you? vagy How you doing? Nem a kerdes a lenyeg, hanem hogy a masik beszelgetni akar (vagy csak tarsadalmi normaknak megfelelve illedelmesen megkerdezi, megha altalaban erre csak egy unalmas snassz valasz is jon).



Hogy lehetne kicsit feldobni a beszélgetést?

>>>Ennek mar tenyleg nincs koze a nethez. Ugyanugy, ahogy eloben. Ugyanazokrol lehet chatelni, mint eloben beszelgetni. Sot...neten nyiltabbak az emberek, mint eloben (az elejen).


Hogy szűrhető ha valaki talonban vagy és nem elsődleges vagy nála?

>>>Sehogy. Illetve, ha huzza a randikat. Amennyiben randik mar voltak, akkor pedig nem halad egyrol a kettore a dolog.


Mennyire okos dolog kimutatni, ha a nő nagyon lelkes? Mikor nem tapadós ez?

>>>Nem kell mast mutatni, mint akik vagyunk. Mikor nem tapados ez? Akkor, amikor a ferfi is komolyan erdeklodik. Amennyiben a ferfi csak dugni akar, akkor ezt kis is hasznalhatja, de el is ijesztheti (na de akkor nem is kar erte). Olyat nem ijeszt el a noi lelkesedes, aki komolyat akar.



Have fun.

2017. szept. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Blackfun ***** válasza:
100%

Mikor lehet azt mondani, hogy a másikat már nem érdekled?

"aha", "ja" "igen" nem ír egy értelmes mondatot sem, nem érdeklődik.


Milyen időközönként szoktatok egymásra írni?

ez erősen változó lehet, de ha valakinek valami új erős intezív inger lép be az életébe, ebben az esetben egy új személy, akkor szerintem a legelfoglaltabb ember is talál magának napi fél órát rá.


Férfi ír mindig vagy a nő is írhat néha?

Beszélgetést indítsa el a férfi,de ha későbbiekben a nő nem kezdeményez nálam azt jelenti, hogy nem érdeklem.


Nem túl unalmas mindig a miújság kérdés?

Ha meg van adva valami érdeklődési kör, esetleg olyan kép, amin nem csak ő látszik(nyaralás, kutya, hobbi bármi) máris lehet mással indítani a beszélgetést nem csa ka "miújság"


Hogy lehetne kicsit feldobni a beszélgetést?

Szerintem, ha nincs közös érdeklődési kör, amiért indeketten úgymond rajonganak, akkor társkeresőn ez különösen nehéz lehet.


Hogy szűrhető ha valaki talonban vagy és nem elsődleges vagy nála?

Sehogy


Mennyire okos dolog kimutatni, ha a nő nagyon lelkes? Mikor nem tapadós ez?

Arany középút

2017. szept. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne mutassa ki a túlzott lelkesedést, inkább legyen jétékos, humoros. Ha egy csaj nagyon tapadós, az két dolgot vethet fel egy férfiban. Vagy azt, hogy bármit megtehet vele (azaz kihasználja és dobja), vagy pedig azt jelezjeti, hogy a csaj nagy szerencsétlen, és menekülni akar kapcsolatba, ez pedig taszító. Szóval ne mutasson túlzott rajongást. A beszélgetést úgy lehet feldobni, ha elmennek randira és nem csak kávéznak, hanem valamit csinálnak. Pl elmennek bowlingozni, meg ilyenek, ahol a játék is lehet téma. Vagy neten jétsszanak valamit. Én egyszer egy csajjal neten sakkoztam :D Nem valami izgalmas jéték, de mégis azzá lehet tenni.

A nő is írjon , mert ha mindig a férfi ír, megunja, és azt hiszi egyáltalán nem érdeklődik felé a csaj.

Ha nem érdekli a másik, akkor szeri tem minél hamarabb. Még írogatás közben is előfordul, hogy én megunok egy lányt, ekkor jelzem neki, hogy unalmasnak találom, adok neki mégegy esélyt, ha továbbra sem aktív, akkor elköszönök tőle. Csajként ne féljetek elutasítani valakit. Sokkal rosszabb, ha nem jön be, de te illemből továb chatelsz vele, és elhiteted vele, hogy bejössz neki. Szóval minél előbb tudasd vele. Ha értelmes felfogja, ha nem, és nyafog akkor meg letiltod.

Kezdetnek ne miújság legyen, de ha már többször írogattatok, akor mehet időnként, de nem mindig. Inkább indíts olyannal, amiről elözöleg beszéltetek, esetleg megbeszéltétek ki mit csinál a következő nap, és aznap rákérdezel, hogy az a dolog hogy sikerült. (remélem érthető :D)

Olyan időközönként írok, ahogy épp ráérek. Ezen nincs nagyon mit túlfilózni. Csak ne legyen túl sok a kihagyás két üzenet között, azaz ne legyen szerintem 2 napnál nagyobb kihagyás, hacsak tényleg semmi időd.

Sok sikert a barátnődnek :)


21F

2017. szept. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szűrni könnyű. Amit nem keresünk az a friss szakítás vagy a párkapcsolatban levő emberke. A friss szakítást általában könnyű kiszűrni mivel szépen kitöltött adatlap szerepel az ideál résznél. Szépen leírja, hogy milyen párt keres, mik az elvárások. A régóta független embernél ez nem jellemző. Ahol mégis megjelenik, ott valami probléma van... anyjával fura a viszonya vagy szimplán van egy nem feldolgozott kapcsolata. Esetleg csak szorong és szándékosan állít magas mércét, hogy ne lehessen kapcsolatban.


Ha már találkoztak akkor érdemes valami stresszhelyzetbe hozni a másikat. A stresszszitukat három módon lehet lekezelni: vagy támadólag, vagy passzívan, vagy konstruktívan. Pl. a barátnőd úgy tesz mintha ellopták volna valami értékét (pénztárca pl egyszerű). Ha a srác ettől támadó lesz (pl. megverem azt a fa*** aki ellopta) akkor élből kerülendő. A passzivitás szintén. A legjobb ha ilyenkor konstruktívan reagál (pl. oké akkor irány a rendőrség vagy itt egy étterem, kérdezzük meg, hogy rögzít-e a kamera..vagy bármi más ami a megoldásra fókuszál). Ez igazából azt mutatja, hogy a kapcsolatban a problémáknál milyen reakció várható a másiktól.


Ez az egymásra írogatás igazából csak akkor számít, ha ilyen nyögvenyelős a beszélgetés. Ha jól eldumáltok, akkor úgy is írtok egymásra. Taktikázni, játszmákba bele menni nem éri meg itt, mert akkor ezek a kapcsolatban is meg fognak jelenni és annak általában szakítás/válás a vége.


Miért ne írhatna a nő? Szexista vagy? Mi ez a genderfasiszta kérdés? Két ember egyenlő, ne férfi-nőt lássunk már ebben mert ez szintén méreg a kapcsolatban.


Aki miújság kérdéssel jön az már élből felejtős. Legalábbis nálam.


Feldobni a beszélgetést? Most ez komoly kérdés? Ez egy 2dimenziós ismerkedési forma, itt nincs mit feldobni :D Személyes találkozó, minél hamarabb!


Az ember általában jól readel szóval a lelkesedés elfojtásánál is ki fogja mutatni a lelkesedését.

2017. szept. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2,3,4 válaszolónak köszönöm, ilyenekre gondoltam és jól kifejtettétek. Inkább megmutatom neki a válaszokat, mert összefoglalni nehezebb. 5. válaszoló ilyen mélyenszántó pszichológiai elemzést nem gondoltam és nem is gondolom, hogy ennyire túl kéne bonyolítani, hogy tesztelgetni a férfit. A feminista jelzővel nem tudok mit kezdeni, én őskövület vagyok az tudom, eszerint is működök és a férfi-nő szerepet kedvelem. Nem hiszem hogy emiatt feminista lennék, de ki tudja a netes ismerkedésnél mi számít ennek. Azért a te válaszod is köszönöm, építő volt ez is.
2017. szept. 1. 14:03
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Bocs, messziről mentem neki a kérdésednek. Legyetek önmagatok, írjatok ha akartok, beszéljetek arról amiről szeretnétek. Szerintem ennyi kell és ha ez tetszik a másiknak akkor indulhat a szerelem :) Ennyit akartam leírni, csak baromi bonyolultan (a tesztelős rész meg indokolatlan volt, sry)
2017. szept. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#5


Bakker, ha a no ilyen passziv-aggressziv tesztekkel probalna felmerni, akkor nem lenne arra se ideje, hogy fingjon egyet. Egy szo nelkul otthagynam a francba.


Ilyen tesztelgeteseket a gyerekek csinalnak, meg az idiotak.

Vannak olyan videok, ahol a no megker egy csapatot, hogy probaljak meg elcsabitani a parjat, hogy huseges-e.

Na en huseges lennek, de barki is legyen a parom, masnap mar nem lennenk egyutt.

Tesztelgesse a *****-t. :)

2017. szept. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!