Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, lényok, csajok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, lényok, csajok. Tényleg ennyire jellemző, hogy eleve perverz, szexuális levelezést kaptok netes ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Állandóan eut írják, de én ezt nehezen tudom elképzelni. Szerintem értelmesebb férfiakból ks van bőven. Vagy mégis ennyire rossz helyzet? Mesélnétek rossz tapasztalatokról?

2017. aug. 26. 04:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
38%
A legutobbi egy facebook uzenet volt egy teljesen ismeretlen palitol ugy, hogy nincs fent rolam egyetlen kep sem. Se koszones se semmi, csak "duggunk", "tecel", es "mizu" volt a tartalma. Kapok tarskereson is szep szammal fizetos es ingyen 3,14nat akaroktol levelet. Es ha nem is derul ki a levelezesbol, randin igy is 90%-rol kiderul, hogy csak egy dolgot akar.
2017. aug. 26. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Úgy értettem a kérdést, hogy eleve olyen témával indítanak, és nem is rejtik, hogy a bugyiba kerülés a cél.


Mondjuk, elmondom, hogy fordítva is előfordul néha. Én már kaptam szexuális felkérést gyk-s csajtól, bár az nem eleve annak indult, és már facebookon írogattunk, amikor felvetette, és kiderült, hogy egy ribi, akinek egyszerre kb 5 férfival van szexkapcsolata, és válogat, hogy mikor melyikhez van kedve.

2017. aug. 26. 04:56
 3/20 A kérdező kommentje:
90%? Az elég durva.
2017. aug. 26. 05:21
 4/20 anonim ***** válasza:
82%

2: Aki duggunk, tecel, mizu-t ir, az szerinted nem a bugyimba akar kerulni? :D

Es igen, a maradekbol 90% nem irja le, de mar elso randin meg akar fektetni, es nem rejti veka ala, hogy csak azt. Ha tudom, el sem megyek randira, nem pazarlok penzt, idot es energiat egy olyan randira, ami mindossze fel ora, es csak abbol all, hogy tapogatni akarnak es megmutatni a belyeggyujtemenyuket.

2017. aug. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
58%

4-es, minden férfi bugyiba szeretne jutni. :D Csak az a nem mindegy, annyi kell vagy több is.

És biztos lehetsz benne nem a bélyeggyűjteményt akarják megmutatni.

2017. aug. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%

Általában valamilyen szinten normálisan indítanak nálam. Aztán mikor közlöm velük, hogy 1. van barátom (mellesleg annyi erőfeszítést kellett volna tenniük, hogy megnyitják az adatlapom és akkor rájönnek ők is.) 2. Egyébként sem érdekel és nem jön be.

Na aztán itt eltörik a mécses és átmennek hisztis kisfiúba, hogy de márpedig ők mennyivel jobban meg-nának, meg hogy nem is szeretem a barátom stb stb stb, jaa meg a kedvencem mikor rákérdeznek, hogy akkor alkalmi szex? De tudod így full ismeretlenül. Annyira nem veszik a fáradságot, hogy végignézzék az adatlapom. Simán lehetnék valami 50es indiai pedofil egy csaj képével, de ez se érdekli őket. Már egy jó ideje vissza se jelölök senkinek, meg ahogy jön az üzenet már törlöm is. Kivéve egy-két gyöngyszemet amin párommal jókat szoktunk mosolyogni :)

2017. aug. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Amíg párt kerestem, döntő többségben voltak a kizárólag szexelni akaró férfiak, akik nem úgy indítottak, azoknak szintén döntő többsége idővel lekopott, főleg mert én elég egyértelműen kijelentettem, hogy nem játszik a csak szex. Igen, nagyon jellemző az azonnali lényegre térés. Ki udvariasabb? Ki kellemetlenkedőbb formában, de ezt nyomatják. Nyilván nem mind, de tapasztalataim szerint a nők elhitették féefiakkal, hogy nekik mindent lehet büntetlenül..
2017. aug. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
11%

Nem jellemző, kb 20%.


A randikon is eddig csak kétszer akartak szexkapcsolatot, én általában azt kapom, hogy lelkitársak vagyunk és tervezzünk családot, persze én nem érzem így sosem..


25 vagyok, vékony, csinos, nem büfészakon végeztem.


Kíváncsi lennék az előttem válaszolókra..

2017. aug. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Logisztikai menedzserasszisztens vagyok diplomával, versenyképs fizuval, vékony, ápolt, 3 éve kapcsolatban de köszi a feltételezést :)
2017. aug. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
Lol. Te tényleg hiszed, hogy lelki társnak akarnak, csak mert vékony, csinos nembüfészakos voltál? :D
2017. aug. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!