Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti minek örülnétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti minek örülnétek a legjobban első randin?

Figyelt kérdés
Hova mennétek legszivesebben és mit csinálnátok?
2017. szept. 3. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Szexnek
2017. szept. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Mindegy igazából. A legjobban úgy is annak örülök, ha élőben jobb arc, és még helyesebb is, mint online :D
2017. szept. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Én az első randit mindig a beszélgetésnek szentelem. Mert így megtudunk egymásról már az első találkozásnál csomó fontos dolgot. Meg azt is, ha egyáltalán nem vagyunk egy hullámhosszon, vagy nincs közös témánk. Míg mondjuk ha beülünk egy moziba vagy étterembe úgy nem tudunk beszélgetni annyit. Igazából egy kis séta, vagy kiülni valahova az ideális randi nekem. Persze be lehet iktatni egy kávét vagy vacsorát valahol ha belefér az időbe. Na mindegy lényeg a lényeg tudjunk nyugodtan beszélgetni meg önmagunkat adni.

Meg én nem is nagyon szeretem ha egy randinak randi érzete van. Találkozunk és kész, nem szeretek stresszelni rajta. Vőlegényemmel például anno találkoztunk a Pennynél, sétáltunk egyet a városban, vettünk kávét, leültünk egy padra és ennyi. :) De mégis rengeteget nevettünk meg megismertük egymást. Nem próbált más ember lenni meg mást mutatni, mint aki. Nem is nagyon volt ilyen hivatalos filmes értelemben vett kiöltözős randink, és soha nem is éreztünk késztetést rá, így volt tökéletes. :)

2017. szept. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
teaház, hajókázás, Aquaworld
2017. szept. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Kötetlen legyen. Pl. Séta a Duna parton. Vacsi nem első randira való. És semmi olyan, ahonnan nem lehet könnyen lelepni.
2017. szept. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Egy teaház vagy egy nyugodtabb, nem olyan forgalmas kávézó szerintem megfelel a célnak. Előtte pedig egy rövid kis séta, ha az idő engedi. Én is úgy gondolom, h az első randit a beszélgetésnek kell szentelni, egymás alaposabb megismerésének.

Magamból kiindulva pedig nagyon tudnék örülni egy kis apróságnak első randin. Egy szál virág vagy egy tábla csokoládé. Apró figyelmesség, viszont véleményem szerint sokat nyom a latba. Na hát valami ilyesmi az én elképzelésem erről az egészről. Bármit is választasz végül, remélem jól fog sikerülni! :)

2017. szept. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Két fontos dolog van, lehessen beszélgetni és ne legyen drága. Ne azért ne legyen drága mert fösvény vagyok, hanem mert nem érzem jól magam olyannal akit alig ismerek egy drága programon, meg ha a fiú szeretne fizetni végképp kínosan érezném magam. Szóval például lehet némi séta, teázó, kávézó, akár mozi is ha utána és/vagy előtte tudunk sokat beszélni is. Amit a két legfontosabb kritérium nem zár ki, de nem szívesen csinálnám, az a túrázás meg a strandolás.
2017. szept. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Virág sokat számítana, valami nem szokványos programra vigyen el, mondjuk gokartozni aztán este meg adja tudtomra hogy odavan értem, meg nyomuljon..:D legyen vmi izgi.
2017. szept. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is a beszélgetés lehetősége és hogy ne legyen drága. Legjobb az ingyenes séta, komolyan.

És ha bejövök neki, akkor bátran fogja meg a kezem :)

2017. szept. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Olyan programnak, ahol lehet beszélgetni... akár a mozi is oké, ha előtte-utána van elég idő beszélgetni egy kicsit valahol. De egy sétálás, egy tea/kóla/forró csoki megivása pl. nekem nagyin szimpatikus.
2017. szept. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!