Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20-25 év körüli fiúk! Mi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 év körüli fiúk! Mi az ami nagyon szimpatikus nektek az első randin egy lányban? Mit értékeltek a legjobban?

Figyelt kérdés
2017. febr. 22. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy tetszik vagy nem. Add onnmagadat es lehetoleg, tegyel fel par kerdest a partnerednek. (Ki nem allhattam amikor mar mindent tudtam a csajrol csak o meg a nevemet sem tudta.)
2017. febr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szereny visszafogott es turelmes... nem varja hogy egybol agybavigyem hanem hajlando hosszabban ismerkedni. Nem art az sem ha kedves es van humorerzeke.
2017. febr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Érdeklődés viszonzása, lehetőleg értelmes kérdésekkel (pl. mi a kedvenc színed nem értelmes kérdés számomra), nyitottság (tud beszélni őszintén magáról), kommunikációs képesség (megmondja, ha valamit akar/menjünk máshova/beszélgessünk másról, és nem elvárja, hogy kitaláljam a gondolatait), ismerkedési szokások kenyszeres betartásának hiánya (tehát adott esetben keres a randi után, vagy még ott megkérdezi hogy mikor találkozunk újból), érzelmek kimutatása, ha vannak. Ezek eléggé olyan dolgok, amiket tudok értékelni, leginkább azért, mert megkönnyíti nagyban az ismerkedést, ha nem csak én igyekszem. Vannak "alap" dolgok, intelligencia, alapvető illemtudás/viselkedés es hasonlók, nyilván el tudod képzelni mik jönnének még ide.

A fentieken kívül vannak még egyeb dolgok, amik csak javítanak a helyzeten, pl. közös érdeklődési kör, világnézet stb., de a nekem fontos dolgokat fentebb írtam.

2017. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az apróságok tesznek számomra vonzóvá egy nőt: pl ízléses smink, ápolt körmök, csinos öltözködés, de nem kirívó.

Kommunikáció terén merjen megszólalni, ne csak aha, igen, nem legyen a válasz.

Ha randizunk, ne a telefonját nyomkodja közben, és rám figyeljen ha beszélek.


De a leges legjobban az érdeklődő tekintetet, szemkontaktust, kedves mosolyt tartom fontosnak.

2017. febr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha türelmes, elnézi, hogy visszahúzódó vagyok és nem tudok azonnal megnyílni előtte.


Ezen kívül ha aranyos, mosolygós, visszafogott és ő is érdeklődik irántam, nem csak egyirányú a dolog.

2017. febr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!