Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma talalkozunk eloszor, de o...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma talalkozunk eloszor, de o mar szinte szerelmet vallott a neten 1 het utan. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Ezen a heten lesz 2 hete, h megismerkedtem egy nagyon helyes es aranyos sraccal, es ma talalkozunk eloszor. Viszont o mar szinte szerelmet vallott 1 het utan, szerelmes uzeneteket irkalt, csokikat vasarolt nekem...pedig meg csak ma fogunk eloszor talalkozni. A beszelgetes alapjan en is kedvelem ot, mert ahogy neki is elmondtam: mintha kicsereltek volna amiota ismerem, sokkal vidamabb vagyok, de ez h o maris szerelmes, ez nagyon gyors. Eleve fura erzes, h csokikat vett, hiszen csak egy talalkozas, raadasul az 1. . Oke, figyelmesseg, aranyos is tole, de 3 tabla csoki szerintem tulzas 😁 Plusz, h szinte mar szerelmes, ez is picit gyors. Kezdek felni a mai naptol, sot mar gondolkodok is azon, h talalkozzunk-e, mert en fogom magamat rosszul erezni, ha nem fogok azonnal, vagy 2-3 het mulva sem szerelmet erezni iranta, ami tudom, h vegulis nem baj, mert mindenkinel mas, de megis... Mondjam meg neki, h ez nekem gyors? Ilyenen konnyen megsertodnek az erzekes tipusu pasik? Bocsi h ekezetek nelkul irtam, de igy sokkal gyorsabb volt  Koszi a segitseget es elnezest az esetleges hibakert.
2017. szept. 4. 07:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez nyilván nem szerelem a részéről, hanem nagyon kedvel, és nagyon lelkes, ezért mondhat ilyeneket. Megmondhatod neki, hogy örülsz annak hogy lelkes és hogy ennyire teszel neki és kedvel, ezzel te is így van, de azt hogy szeret majd akkor mondja, ha tényleg azt érzi. ez így nekem is gyors lenne, sőt engem zavarna is. azért figyíelj a jelekre, ne hagyd hogy elvakítson a figyelmességével, mert mivan ha csak azért teper ennyire hogy megkapjon, utána meg pá? csak okosan ;)
2017. szept. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Persze persze :) Mondjuk sokat meselt magarol es h mennyi csalodas erte mar, keresi a boldogsagot, ezert nem hiszem h csak kalandnak gondol, de megis gyors, foleg h van 1-2 zavaro dolog benne ami megkerdojelezne bennem, h most ossze jojjek-e vele. Pl.: hirtelen lementem a chatről mert mentem ki a barátnőmmel és 1 óra múlva írtam neki vissza, akkor jött a komoly kérdés, h miért nem írom meg neki, h hova megyek amikor ő is mindenről beszámol nekem... Meg amikor a munkahelyemre jött pár férfi ismerősöm és beszélgettem velük majd kis idő után írtam neki, h ismerőseim jöttek be, akkor meg h milyen férfiak csapján nekem a szelet?! Szóval nem hiszem, h annyira passzolnánk mert ennyire azért én nem vagyok féltékeny típus, h mindenről akarom, h beszámoljon.

Tényleg, aranyos gesztus, h 1.talira hoz csokit, de nem 3 csomaggal.. 😂 Ez igy picit sok :/

2017. szept. 4. 09:02
 3/11 anonim ***** válasza:

Légy nagyon résen! Sok az ilyen "lelki sérült" pasi, főleg a neten. Olya hamar kialakul bennük a kötődés, mint normális lelki világú emberben soha. Elgondolkodtató, hogy ilyen helyes, okos, kedves pasinak miért is volt már annyi csalódás az életében, és miért keresi még mindig a boldogságot? Azért mert valószínűleg nagyon nagy problémák vannak vele, amiket egy nő nem tud elviselni egy párkapcsolaton belül. Pl túlzott féltékenység, irányítási kényszer, dührohamok stb.


Minden esetre menj el a randira, semmiképp sem akarlak elijeszteni, de fő az óvatosság. Így kapsz majd egy tisztább képet a srácról és el tudod majd dönteni, hogy összeilletek-e. Sok sikert! :)

2017. szept. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszonom 3. én is ezt tartottam furanak, h helyes, kedves, figyelmes es meg sorolhatnam, megsincs neki senkije. Errol azt hiszem, h kerdeztem is ot, h h h nincs senkije se ha mar-mar ennyire "tokeletes", amire azt valaszolta, h o sem tudja, valoszinuleg nem volt eleg jo. Volt mar hasonlo pasival kapcsolatom, aki eloszor mezes mazos volt utana a baratnojeimmel sem akart "elengedni" kavezni, vagy este beulni valahova. Ilyen nekem tobb nem kellene :) Es pedig nagyon ugy fest a dolog, h o is hasonlo kaliber ha azonnal sertodes van mert nem irok gyorsan vissza es rogton kerdezi h mi a baj :) lehet ma ezeket tisztazom vele es megkerem h ne siettessen
2017. szept. 4. 09:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Azt majd akkor megyünk át a hídon, amikor odaértünk...;-)...addig kár agyalni, majd meglátod mi lesz, és aszeront reagálsz...
2017. szept. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előző hozzászólások, nem árt figyelni, mert megeshet, hogy valami nem stimmel a srácnál.
2017. szept. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek, esetleg majd a randi utan megirnam, h mi tortent es h milyen tapasztalatokat szereztem vele kapcsolatban :)
2017. szept. 4. 09:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha találkozás nélkül elszámoltat, hogy hol voltál az nálam már elég para ahhoz hogy azt mondjam nem akarok tovább ismerkedni. Persze menj el az első randira, nézd meg milyen. Lehet csak görcsös kicsit és nagyon beleélte magát, nem lehet tudni. Ha viszont élőben is kijön ez a túlzott kontroll mánia meg görcsösség, én hagynám.
2017. szept. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kivancsi vagyok :)
2017. szept. 4. 13:38
 10/11 A kérdező kommentje:
Még nem találkozunk, pár óra, de teljesen elment a kedvem... Írtam neki, h nem akarok sokáig kint lenni, mert holnap 4-kor kelek, erre teljesen bebunkolt és szűkszavúan ír, h "ok, akkor írj ha menjek".... Most ha a munkám elhúzódik és tényleg késő lenne a találkozásra, akkor még a hisztit is kivágná... szerintem érthető miért nincs nője
2017. szept. 4. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!