Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, szerintetek mit akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szerintetek mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

Munkahelyünkön ismerkedtünk meg, mindketten 20+ évesek vagyunk, neki van barátnője is. Rengeteg időt töltünk kettesben munkahelyen, szinte bármiről tudunk beszélgetni. Eleinte csak a 'nagymenő' szövegeivel jött viszont később már megnyílt és komolyabb lelkizős témákról is beszélgettünk. Sokszor kapom rajta hogy engem néz és mosolyog rám, a szemezés mindennapos dolog nálunk.

DE..én elejétől kezdve ilyen 'kistestvérként' tekintettem rá, mivel hiába vagyunk hasonló korúak ő még leragadt ennél a bulizós, két végén égetjük a gyertyát életstílusnál, nekem már a saját lakás és saját autó áll az első helyen. Amikor megtudtam, hogy 16 éves a barátnője azonnal barátzónába került és kapott is érte elég savazást, persze nem bántóan. barátkozni akar csak velem? Vagy ennél több?



2017. szept. 4. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennél több.
2017. szept. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezer ilyet látok a munkahelyemen,ezek a fiatal srácok csak plusz szexet akarnak a barátnő mellett.
2017. szept. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pont ez a két variáció van az én fejemben is 😏
2017. szept. 4. 11:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ceceljünk kisanyám:) A nagy duma nem volt nyerő, talán az érzelgős nagyobb eredményt hoz.
2017. szept. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra még nem gondoltatok, hogy a 16 éves barátnővel még lehet, hogy le sem feküdtek? Talán pont ezért halászik a zavarosban az ürge, mert megelégelte ezt. Az a kislány még vélhetően el van varázsolva a kézenfogós sétáktól, a közös holdtölte-nézegetésektől meg a romantikus csókolózásoktól, nem hinném, hogy még készen áll a szexre(bár a mai világban már ki tudja). Mindegy, a lényeg az, hogy semmi komolyat ne feltételezz róla.
2017. szept. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát már nincs barátnője; a haverja mesélte, hogy hétvégén szakítottak. 😧
2017. szept. 4. 13:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, mit akarhat tőled. Talán a pireneusi kőszáli kecskék krónikus vastagbélgyulladásáról akar veled beszélgetni. Esetleg a Karakószörcsök-Máriagyűd öregfiúk mérkőzés második félidejének szögletarányáról...

Fene tudja. Végül is mi a búbánatos nyuszibogyót akarhat egy férfi a nőtől?

2017. szept. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!