Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van rá esély,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van rá esély, hogy megtaláljam a lányt, aki megtöri a jégpáncélom?

Figyelt kérdés

JÉGből vagyok, talán fel se olvadok...


Na de komolyra fordítva a szót, tényleg ez a helyzet. Nem vagyok se jó ember, se rossz ember,csak egy jégember. Szinte minden lepereg rólam, nem hoz lázba semmi, az érdeklődésemet nagyon nehéz felkelteni. Hogy mi az oka, valószínűleg elég sok minden egyszerre. Meglehetősen vagyonos családba születtem, megvolt mindenem, így nem nagyon kellett küzdenem, de nem vagyok az a tipikus elkényeztetett hülye gyerek, 2 diplomát is letettem, úgy hogy nem is érdekeltek a szakok, megállok a saját lábamon, nem vagyok rászorulva a szüleim pátyolgatására. Külsőre jóképűnek mondanak, sok lány nyomul rám, de egyikükben sem látok semmi fantáziát. Eddig összesen 3 lány volt, akikkel összejöttem volna, de ők pont nem akartak semmit tőlem, ez a 3 kudarc csak még jegesebbé tett.



2017. szept. 4. 14:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szomoru elettortenet, szerintem add elo az x faktorban.
2017. szept. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Nárcisztikus vagy te, nem jeges. 3 kudarc a lófsz. Majd 30 után ihatsz egy sört. Addig meg tessék menni ismerkedni.
2017. szept. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

NEM. Add fel. Mivel jó pénzt keresel, így 2 prostituáltat kell igénybe venned.


1.Testi szükségletek, ő legyen azért szép.


2.Érzelmi szükségletek, nála nem árt, ha ápoló vagy orvosi szakirányultsága is van és kedves. Külső mindegy, fizetsz neki, vehet belőle szeretőt.

2017. szept. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

#2


30 kudarc után biztosan jól fogja érezni magát :D

2017. szept. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Hát bszki, mi ez ma, a bzis rinyálások napja? Egy kakaóscsigát nem tudok megenni a röhögéstől.
2017. szept. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

#5


Ere nem kellene büszkéne lenned (alacsony humorszint)

2017. szept. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
*Erre
2017. szept. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
31%
Ez nem humor, ez a tények prezentálása, pasheekám.
2017. szept. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hogy kell letenni a diplomát...
2017. szept. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#8


Lemaradt az idézőjel a "tények" szóról, mivel ezek nem tények, csupán a te magánvéleményed.

2017. szept. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!