Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit gondolhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondolhat most rólam? És miért védett meg?

Figyelt kérdés

Ma délután órák után a buszmegállóban vártam a buszt, mikor egy emberke odajött hozzám cigit kérni. Mondtam neki, hogy bocsi, de nem cigizek, erre elkezdte fogdosni a vállam meg belehajolt az arcomban. Annyira megijedtem, hogy ellöktem magamtól, erre odajött egy srác, akivel egy egyetemre járunk és látásból ismerjük is egymást, de eddig a köszönésen kívül nem nagyon beszéltünk, pedig elég gyakran egy busszal szoktunk utazni és megkérdezte, hogy van-e valami gond? Erre a kötekedő ember még próbálkozni akart, de a srác elhajtotta a fenébe. Aztán megkérdezte tőlem, hogy jól vagyok-e, mondtam, hogy igen, megköszöntem és én hülye ijedtemben meg zavaromban adtam neki egy puszit az arcára. Nem tudom miért, de megtörtént, azóta is ég a pofám, remélem egy darabig nem találkozunk, mert elsüllyedek előtte. A srác egyébként lazán fogadta, kicsit meglepődött, de nem jött zavarba (szerintem legalábbis), mosolygott, és annyit mondott, hogy ezesetben én is köszönöm és visszament oda, ahol állt.

Szerintetek miért védett meg? Álltak még rajta kívül fiúk a megállóban, de senkinek eszébe nem jutott, hogy odajöjjön.


2017. szept. 5. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ma már az a furcsa, ami normális. Szerintem örült, ne legyen rossz érzésed emiatt.
2017. szept. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nagyon aranyos, hogy adtál neki egy puszit, kb jobban nem is csinálhattad volna :) nem hiszem, hogy bármi rosszat gondolna, rendes srác, aki kiáll azért, akit zaklatnak és ennyi :) jó, hogy vannak még ilyenek, sajnos nagyon sokan vaknak tettetik magukat, hogy ne kerüljenek konfliktushelyzetbe.

22/L

2017. szept. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nincs rossz érzésem, csak zavarban vagyok még most is. És ha legközelebb találkozunk nem tudom mit csináljak. Köszönjek neki, ahogy eddig és kész? Elmeséltem anyának is, ő is azt mondta, hogy ez aranyos volt és a srácnak legalább annyira fura lehetett a helyzet, mint nekem. :D
2017. szept. 5. 22:12
 4/9 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem cuki voltál de még igy is remèlem hogy nem fogok ilyen miatt kapni puszit
2017. szept. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapvető emberi cselekedet segíteni azon, aki bajban van.
2017. szept. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg enyhe sokkhatas ért. Ilyenkor ennél furcsább reakciók is jöhetnek. Egy puszi rendben van.
2017. szept. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Volt mar hasonlo szitum parszor. Egyiknel egy csoves csavo elkezdett molesztalni egy not es ket masik sraccal leraktuk a buszrol. A no mit csinalt? Leult egy ulesre es elkezdte nyomkodni a telefonjat.


A te "koszonom" reakciod kicsit jobban esett volna nekunk is, dehat na.

A tobbinel megkoszontek a lanyok, hogy segitettem/segitettunk.

Szerencsere sose kellett tobb, csak rakellett szolni a fazonra es huzta is el a csikot.

2017. szept. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7%

sajnos sok a gyökér "páwák" vagy mi a tököm, "menő" ribik szerint igazi férfiak. ilyen helyzetben behúzzák fülüket farkukat, ilyen helyzetben ez lenne a normális

Hát szerintem azt hiszi az a fiú rólad hogy szerelmes vagy belé

2017. szept. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jól reagáltál, nincsen ezzel semmi gond.

Nyilván ő is tudja, hogy lesokkoltál, zavarban voltál - a puszival meg szerintem ő is zavarba jött. :)

Nem kell másképp viselkedned, mint eddig, szokásos módon köszönsz neki, ha összefuttok, ennyi. Ne stresszelj ezen, inkább örülj, hogy vannak még lovagias srácok :)

2017. szept. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!