Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy időben mennyi emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy időben mennyi emberrel lehet randizgatni, ismerkedni, ellenni ameddig az erkölcsös és normális?

Figyelt kérdés

Most is legutóbb januárban voltam nővel, előtte pedig tavaly augusztusban, szóval régen és ritkán. Erre most három lánnyal is egymásra találtunk az utóbbi ilyen tíz napban. Az egyikkel már három randi volt és az elsőn csókolóztunk is és meghívtam negyedik randira magamhoz az albiba egy vacsorára, amit én főzök majd. (Ezek általában 100%-ban szexszel végződtek a múltban is.) Egy másik csajjal eddig két randi volt, de a másodikon már éjjel egy parkban a bugyijába nyúltam és simogattuk egymást. A harmadikkal eddig csak beszélgettünk, ma lesz az első személyes találkozó, de látszik hogy eléggé vonzódunk egymáshoz.


És ilyenkor mindig eszembe jut, hogy ebben most hol a határ? Egész nyáron és már kb nyolc hónapja nem volt semmi (pedig próbálkoztam), most meg egyszerre ennyien jönnek a képbe. Utólag sokszor bűntudatom van ha egy csaj talán többet akar, én meg nem, de most itt ezekben is, egyszerűen mondjam azt egy csajnak akiről már magától csúszik le a bugyi, hogy "Bocs, nem?"

Na és akkor hogyan válasszak közülük, hogy ki az akit elküldök, ki az akit nem? Ezek a dolgok sokszor felmerülnek a fejemben.


Azt is utálom, hogy a szerencse ennyire forgandó, hogy egyszer fél évekig nincs semmi vagy tovább sem, máskor meg egyszerre jön a sok.


2017. szept. 6. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerre mindig csak egyvalakivel. Ha mellette másfele kacsintgatsz akkor jobb ha nem rablod az idejét.


Ha meg "versenyezteted" őket "magadért" akkor pedig nem ártana egy önvizsgálat, külön tekintettel az "önmagam túl nagyra tartása" menüpontra.

2017. szept. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Na, a feléig olvastam, a határt már átlépted. Ha valakinek a bugyijában nyúlkálsz, akkor a többitől el kell búcsúzni.
2017. szept. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan túl öreg vagyok már, de szerintem az a normális, ha egszerre csak egy lánnyal randizik az ember.
2017. szept. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

És akkor melyiket válasszam? A legcsinosabbat? Vagy akivel már a legelőbbre vagyunk? És később majd egyszer nem fogom megbánni, hogy kihagytam egy lehetőséget? Vagy azon gondolkozom mi van ha a másikat választom?


Belsőre meg a legtöbb lány egyformán jó értelemben normális. Kedvesek, nem parti ribik, aranyosak, lehet velük beszélgetni, bújósak. Nincs olyan hogy az egyikre azt mondanám, hogy ő nem való barátnőnek, a másikra meg hogy igen, mert a legtöbb lány nem különbözik ennyire egymástól.

2017. szept. 6. 15:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt válaszd, akinél rosszul esne ha véget érne az ismerkedés. Ennyire egyszerű lenne dönteni. A harmadikkal én már nem találkoznék, felesleges bonyolítani. A második kicsit könnyű nőnek tűnik, ha már a bugyijában turkálgatsz. Az első normális ütemben halad. Ennek ellenére te tudod, melyik szimpatikusabb, melyik vált ki belőled többet mint szimpla vonzalom.
2017. szept. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mennyivel erkölcsös? 1!

A 2. lány felejtős, a 3. felesleges amíg az elsővel jól alakulnak a dolgok

2017. szept. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az elsőt válaszd, de elég paraszt vagy. Hogy tehetsz ilyet a lányokkal? pláne azzal akivel már régebb óta ismeritek egymást? (Én már a 4.randira azzal a pasival megyek el akit komolyan veszek )

Ha egy nő ilyet tett volna a pasik már rögtön fellázadtak vna h megkora egy qva. Szóval bocsi, de ezt nem hagyhattam ki, himringyokam

2017. szept. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Túl kevés az idő ahhoz, hogy hónapokig ismerkedj egyetlen emberrel, aztán kiderüljön, hogy mégse passzoltok össze.


Ne hazudozz és hitegess senkit, de ha diszkréten érezteted randi közben, hogy vannak más opcióid is, az még pluszban növeli az értékedet a nők szemében (pszichológiai alapszabály, hogy amire sokan vágynak, arra mi is vágyni fogunk).


+ nehogy naivan azt hidd, hogy egy kicsit is szebb nőnek nincsenek melletted más "opciói"

2017. szept. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8



Elég nagy gyopárság rögtön hülyének nézni a nőket.

2017. szept. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 1. randik erejéig tartom tisztességesnek a több vasat a tűzben, utána már sztem nyilvánvalóan undorító és etikátlan dolog, mert 2 kimenetele van: 1) azt hiszi a csaj, hogy komolyan gondolod vele, aztán közös vacsika meg etyepetye után dobod, 2) több szeretőt tartasz... hát egyik sem az erkölcs tetőfoka. Edd meg, amit főztél, válaszd ki azt, akivel a legjobban érzed magad, a másik kettőt meg építsd le. Az meg eléggé ilyen éretlen kisfiú szindróma, hogy hát a hármas számú csajhoz jobban vonzódom, de a kettest meg lehetne dugniiiiii, milegyen... szánalmas.
2017. szept. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!