Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki tetszik de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik de az a gond hogy mindig én kérdezek tőle, ebből még lehet valami?

Figyelt kérdés
A lány nem sokat kérdezett eddig felőlem inkább mindig én próbáltam a beszélgetést pörgetni. Egy találkozót meg is beszéltem vele egy pár nappal később pedig mondta hogy egy hete se hogy szakitott a barátjával ès nem akar mindjárt máshoz rohanni.

2017. szept. 8. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Elfelejtheted. Persze ámíthatod magad, hogy talán később, de szerintem tovább kell lépned.
2017. szept. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Néha éreklődést mutat felém. Máskor pedig 3-4 óra mulva ir ugy hogy folyamatosan aktiv.
2017. szept. 8. 21:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtős. Legalábbis számomra az lenne. Ha valami leöl egy kapcsolatot számomra, az az érdektelenség. Hogy nem érdeklem a másikat.
2017. szept. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mivel eddig még nem találkoztunk ezért ha összejönne egy találkozó jobban megismerne akkor lehet hogy kialakulna valami?
2017. szept. 8. 21:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Friendzone lesz max. Túl korán mentél hozzá. Az ilyen csajokat hónapokig el kell kerülni.
2017. szept. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért akartam találkozni vele mert ha nem sokat ir akkor csak ugy ismerhetem meg ha beszélek vele. Első nap amikor chateltem vele érdeklődést mutatott meg megvolt minden de utána már valahogy csökkent a lendület.
2017. szept. 8. 21:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen lehet, de sok erõfeszìtés kell. Ha bwvàllalid, lehet.
2017. szept. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni találkozni vele. Ha nem alakul sehová, akkor jöhet a felejtés gyorsan.
2017. szept. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én ugy érzem hogy mindent megtennék azért a lányért...
2017. szept. 8. 22:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha igy érzel, akkor nem kérdés, hogy próbálkoznod "kell", amig úgy érzed, hogy van esélyed. Ezt viszont neked kell érezned, adhat itt bárki, bármilyen tanácsot.
2017. szept. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!