Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg nem érdemes a randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem érdemes a randi szó használatával randizni hívni valakit? Ti hogyan szoktátok?

Figyelt kérdés
Itt vagyok én, egy 19 éves srác. Van egy csajszi, aki nagyon bejön, mindenképp el fogom hívni randizni. Beszélgettem pár ismerőssel a randizásról, hogy ki mit hogyan szokott csinálni és ők állítják, hogy egy lánynak nem lehet nyíltan megmondani, hogy randi lesz a találka, mert akkor tuti beparázik és nem lesz siker. Ezzel nem értek egyek, szerintem egy magával tisztában levő srác, aki tudja, hogy mit akar, elhívhat egy lányt konkrétan randizni. Mit gondoltok? Nem ő lesz az első lány az életemben, ez csak egy elméleti kérdés. Én úgyis fogom használni a randi szót :D

2017. szept. 10. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Jól beszélnek az ismerőseid.
2017. szept. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem jobb letisztázni, hogy miről van szó. Nem fair becsapni a másikat.

Te gondolod jól.

2017. szept. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az mindegy, hogy konkrétan használod-e ezt a szót vagy sem, a lényeg, hogy egyértelmű legyen a dolog.
2017. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Én vagyok az, aki elbillenti a mérleg nyelvét. A te oldaladra állok, szóval beszopták a haverjaid. :D
2017. szept. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Én mondjuk nem szeretem ha egy randinak olyan filmes értelemben vett, izgulós, randi feelingje van. Találkozunk és kész. Ha jól elvagyunk, mindketten szeretnénk többet, akkor tök mindegy, hogy randinak hívod vagy találkozónak. De nyilván úgy is levágja, hogy randizni hívod ha okosabb, mint egy bot. :)
2017. szept. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se mondd ki, hogy ez egy randi lesz. Egyszerűen hívd el "sétálni"/ "meginni valamit" / "beülni valahová". Gondolom nem óvodás, tudni fogja, mi a helyzet, és magadat is megkíméled így pár kellemetlenségtől, ha esetleg közben kiderülne, hogy mégse jön be a lány. Sok sikert.
2017. szept. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen legyenek egyértelműek a céljaid, hogy mit akarsz tőle, ez nagyon fontos.
2017. szept. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Használtam a bűvös szót, bevált. Persze ebből mély következtetéseket nem lehet levonni, de nem nulla az esélye a dolognak.
2017. szept. 11. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!