Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Közvetlenül egy csalódás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közvetlenül egy csalódás után érdemes rögtön nekikezdeni a randizásnak?

Figyelt kérdés

Engem ma elég nagy csalódás ért... kiderült, hogy a fiúnak, akivel találkozgattam, már régóta van párja. Szerettem, mégis úgy érzem, máris készen állok arra, hogy másokkal ismerkedjek. Társkeresőn már ki is néztem valakit. Szerintetek elhamarkodom? Természetesen közölném az érintettel, hogy mi a helyzet, és nem használnám ki.

Nem voltam mindig ilyen, de már megtanultam, hogy senki sem pótolhatatlan...



2017. aug. 20. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nevezik kapcsolatfüggőségnek.

Könyörgöm, hagyj már magadnak egy kis időt, hogy lezárd a múltat és elfelejtsd azt a srácot.

Ha ennyire pasit akarsz, hogy megd..gasd magad, akkor ott a kezed, és kész.

De egy kapcsolathoz sokkal többre van szükséged, minthogy most egyikből ki a másikba be ugrálj!


"Természetesen közölném az érintettel, hogy mi a helyzet, és nem használnám ki."

Na, ezért írtam, amit írtam! Fölösleges. De ha te kapcsolatfüggő vagy, az a te bajod!

2017. aug. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Annyira kapcsolatfüggő vagyok, hogy már 3 éve nem volt senkim :-) És nem is éreztem ennek hiányát, mígnem jött ez a srác, akiben most csalódnom kellett.

Korábban volt egy srác, akit egyszerűen nem bírtam elengedni. Még fél évvel az után is rendületlenül szerettem, hogy elutasított. Azóta viszont már megtanultam, hogy senkiért sem érdemes ennyit szenvedni. Ezért most ezt hamar lezárom, és esélyt adok az újnak.

2017. aug. 20. 21:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kezd el. De ezt csak azért mondom. Mert rengetegszer kaptam azt elutasításként, hogy épp egy szakításon van túl és azért nem akar most ismerkedni.

30 körül járok és eddig csak egyetlen egyszer csókolóztam és évente kb. egy lánnyal randizok már ha lehet annak nevezni. A legnagyobb gond, hogy nincs kinél próbálkozni.

vagy ha van felének fáj a régi kapcsolata a többnek más indoka van.

2017. aug. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!