Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyek azok a témák, amiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek azok a témák, amiket (első) randin érdemes elkerülni messziről?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy zajlik egy randi mert sosem voltam még, de gondolom szoktak beszélgetni a felek. Mik azok a témák amiket érdemes elkerülni, hogy ne legyen leégés/sértődés/furcsán nézés? Hogyha valaha odajutnék akkor képben legyek. 21F

2017. aug. 30. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Inkább azokra fókuszálj, amikről érdemes beszélgetni pl:

alapvető dolgok: kedvencek, miket szeret csinálni, életcélok, élethez való hozzáállás, jellemezze saját magát az ember, tanulmányok..stb. és mindenez ne egy monológ legyen, hanem párbeszéd, kérdezz rá különböző dolgokra, lássa, hogy érdeklődsz iránta.

2017. aug. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

[link]



Amiről nem beszélgetnék:

erőszak, szex, antiszemitizmus, rasszizmus, politika, vallás, hogy feltettem ezt a kérdést a gyk-n.

Esetleg, ha tudom, hogy nem informatikus a csaj, nem hozom szóba a számítástechnikát, hogy mi a véleménye a next gen. procikról.


Hirtelen ennyi jutott eszembe. De függ a partnertől, milyen témákról lehet beszélgetni elsőre.


De egyébként az a legjobb, ha természetesen jön elő minden, nem erőltetve.


Fontos, hogy mindig kérdezz vissza, légy érdeklődő.

Hagyd, hogy Ő is beszéljen és figyelj rá.

Ha válaszolsz, pedig, ha már van egy kis rutinod, úgy tedd, hogy kelljen visszakérdeznie neki is.

2017. aug. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Egy fontos dologra kell figyelned. Ez nem allasinterju es nem vizsgaztatas. Nehogy ugy nezzen ki a randi, hogy:

"-Hova jartal suliba?

-XY, te?

-En ZW. Mi a kedvenc filmed?

-Nekem az sadas, neked?

-Nekem pedig aszsdaasdas. Hany testvered van?"


A beszelgetesnek magatol kell jonnie es nem vallatas szeruen. Valszeg csinaltok is majd valamit, seta - beultok valahova. Igy lesz egy kiindulo tema, amit tovabb es tovabb visztek.

Ne robotkent viselkedj, hanem emberkent. Egy ember pedig nem ir listat a beszelgetni valo temakrol, mert azoknak jonnie kell maguktol. (Amennyiben nem jonnek, akkor nem illetek ossze.)

2017. aug. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Érezni fogod, hogy mi az ami még mehet és mi lenne már sok.

Pl barátommal mikor először taliztunk kb egy perc után közölte, hogy olyan szép folytogatnivaló nyakam van. Nálunk ez is teljesen oké volt még...

Ha biztosra akarsz menni, maradj általános témáknál. Hobbi, zene, film, sport, suli, célok, állatok, család...stb

2017. aug. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát mivel randiszűz vagy, gondolom kapcsolatod se volt. Én egyszer nagyon megjártam elejtettem 2 szót az exemről, a randi partnerem meg rákérdezett...válaszoltam.... kérdezett...válaszoltam...Azt mondta úgy látja nem tudtam elengedni a lányt. Pedig meg gyűlöltem addigra!
2017. aug. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De randi elején dicsérj meg valamit a lányon. A parfümjét, a ruháját a haját, a szemeit, a fülbevalóját vagy más ékszerét. Valamit ami tényleg jó rajta. Ékszereknél lehetőséged van megérinteni. Randizni ha jó az idő parkba mentek ott vannak általában virágok akkor úgy lehet alakítani,hogy milyen szép virágok vannak ott....virágkompozíciók(alakzat kirakva) sokkal természetesebb megkérdezni mi a kedvenc virága, mint nagy csend...mi a kedvenc virágod a rózsa.......nagy csend.
2017. aug. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Amiröl ne: politika, betegsegek, problemak.

Amiröl igen: nyaralas, hobbik, munka ( ha szereted amit csinalsz), zene, filmek, baratok, vicces sztorik (vigyazat nem a kinos törtenetek)

En egyszer randiztam egy sraccal, kb. masfel orat dumaltunk a nyaralasrol. Ki hol volnmar, hova menne, mikor stb. Tök spontan jött.

Egy masikkal ugyanazt dolgozzuk, csak mas cegnel, ott a melorol eleg sok szo esett.

Keresni kell a közös pontokat, ami mindkettötöket erdekel. Volt olyan srac is, aki hosszan meselt a hobbijarol. Az is jo kis randi volt, de csak mert engem is erdekelt a tema.

Aki elmeselte a vegbeltükrözeset ( komolyan), azzal utana furcsa modon nem volt masodik randi. :)

2017. aug. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Pl vannak-e barátnői, akik benne lennének-e a hármasban? Erősen kerülendő.
2017. aug. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!