Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit mondhatnék neki? Nemrég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondhatnék neki? Nemrég szakítottam és nem akarom az összes környékbeli férfit elriasztani a felkészületlenségemmel.

Figyelt kérdés
Fél éve, hogy egy hosszabb kapcsolatomban elhagytak, azóta próbálok jól lenni és építeni saját magam. Úgy érzem sokkal hosszabb ideig tart minden, próbálok egyedül is helytállni. Barátkozom a gondolattal, hogy majd mással legyek egy pár, de még nekem ez nem menne, beleértve a randizást is. a mindennapi életben kikerülhetetlen, hogy megismerjek másokat és régi emberekkel találkozzak újra. a környéken több nagyon okos, kedves és helyes férfi próbált hozzám közeledni, de már nem tudom mit mondhatnék, hogy reagálhatnék. Örülök nekik, mert szerintem nem vagyok ennyire érdekes, de nem tudok ezzel mit kezdeni. Egyre rosszabbul sülnek el ezek a beszélgetések. Eddig mindenkivel őszinte akartam lenni és elmondani, hogy én még várok, de kezd szava-hihetetlen lenni mások szemében ez, és félek mire kész leszek már nem lesz senki, aki még érdeklődik irántam. Gondoltam arra is, hogy egyszerűen nem veszek tudomást az érdeklődésükről, de az sem egy jó megoldás, bunkónak érzem magam. Mit lehet ilyenkor mondani valakinek? Nem akarom az összes korombelit elriasztani.

2017. szept. 11. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:

"Nemreg szakitottam, fel eve"


Az eleg reg volt. Nem csoda, hogy erre hivatkozva nehezen hisznek neked.

2017. szept. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mikor elhagynak, teljesen más. Nem én akartam kilépni a kapcsolatból és emiatt azért sérül az ember. De lehet csak nekem van szükségem ennyi időre. Egyéni vélemény.
2017. szept. 11. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!