Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért érzem úgy 3 hét folyamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy 3 hét folyamatos chatelés és 3 randi után, miután úgy döntöttünk, mégsem lesz semmi, mintha szakítottam volna valakivel?

Figyelt kérdés
Voltak már kapcsolataim, hosszabbak is, mindig nagyon megszenvedtem a szakítást. De most ezzel a sráccal még csak össze sem jöttünk, mégis úgy érzem nagyon közel kerültünk, nagyon sok mindent megtudtunk egymásról, megbíztunk egymásban. Most egy nagy űrt érzek, annyira beszélgetnék vele, mindenről ő jut eszembe, mert annyi minden szóba került a beszélgetéseink során, hogy nem is tudnék olyan témát mondani, ami nem.. Szinte úgy érzem, mintha már hosszú ideje jártunk volna, jobban hiányzik, és jobban megvisel, mint bármelyik eddigi szakításom :D Ez normális érzés? Vagy ilyen hamar szerelmes lettem?
2017. febr. 25. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
szia. szerintem a szakítás érzése nem csak akkor jelenik meg,ha valakivel kimondva vagyok kapcsolatban. maga a kapcsolat -kapocs-kapcsolódás- így is megvolt kettőtök közt, aminek így vége szakadt. sajnálom, úgy tűnik még nincs itt az ideje, hogy kapcsolatban legyél újra. ;] addig is türelem
2017. febr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az vagy, akinek gondollak? :D Ez komoly...

Talán, mert valamiben kiemelkedett a töbi ember közül? Megszeretted őt, még ha nem is szenvedéllyel, de mint embert biztos. Egy rugóra járt az agyatok és bizony kevés ilyen embert találni manapság, akivel nagyon jól megértitek egymást és érdekesnek találjátok a másikat.

2017. febr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz, ki vagyok? Elég kicsi az esélye :)
2017. febr. 25. 22:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért lehet az az érzésed mert tudod hogy ezzel itt vége lesz a chatelésnek az ismerkedésnek. A chatelés/ismerkedés által kiváltott érzés fog hiányozni...nem az a bizonyos pasi.

Kitartást!

2017. febr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Normális érzés. Ritka, hogy valakivel sok a közös pont, jó mellette lenni. Ezt megtapasztalva még nehezebb az elválás. Mikor pl. egy ritka mézet szeretnél, de sehol nem kapható. Aztán meglátod egy boltban évek után, de közlik, hogy sajnos mintadarab és nem viheted el.
2017. márc. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!