Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, randiznátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, randiznátok egy tőletek alacsonyabb pasival vagy fiúk magasabb lánnyal?

Figyelt kérdés
Mennyire zavar a magasság titeket? Van egy helyes, pasi nagyon megtetszett,normális,csak hát a magassága zavar nagyon. Én 172 cm vagyok és ő meg 170. Szeretek magassarkúba járni,és nem mutatnánk túl jól együtt. Mindig a magas 185 körüli srácok tetszettek.Most emiatt hagyjam az egészet nem tudom,hogy van e így értelme talizni :(
2017. aug. 15. 09:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

ha lenne, talán :D

17/f

2017. aug. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Diavolino44 ***** válasza:

Mar meg volt. Semmi kulonos. Nem ereztem magam kellemetlenul. S emiatt a lany sem magat.

32f

2017. aug. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
25%
Randiztam alacsonyabb sraccal, allandoan zavart, nem mutattunk jol, kellemetlenul ereztem magam folyton, ot meg kevesbe ferfiasnak lattam. Azota 183-184 centis limit van. En ilyesmit nem akarok meg egyszer atelni.
2017. aug. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem is hagyd a srácot. Bizonyára nem egy ennyire sekélyes értékrendű **csát érdemel, aki azért bizonytalanodik el, mert 170 cm a magassága.
2017. aug. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%

155 cm vagyok, úgyhogy nem járnék tőlem alacsonyabb sráccal.

2 centi azért nem olyan életveszélyes. Ha meg nagyon muszáj tőled magasabbnak lennie, akkor még a cipőbe lehet tenni olyan talpbetétet, ami magasít valamennyit(mondjuk hivatalosabb eseményeknél). Te meg mellette nem veszel fel magassarkút.

2017. aug. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
41%
Mindig is nálam magasabb férfiak voltak a barátaim. Ez 180 cm körüli limit, de volt aki ez alatt is volt pár centivel nem is gond, ennyi belefér. Viszont randiztam olyannal aki majdnem egy magas volt velem, nagyon kellemetlen volt, mert nem éreztem magam nőnek mellette. Szeretem ha törékenyebb vagyok, ha felém magasodik a férfi, védelmezőbbnek tűnik, jobban nőnek érzem magam. Jöhetnek a frusztrált alacsonyabb pasik lepontozni, de sajnos ezt érzem.
2017. aug. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Igen.


F, 178 cm

2017. aug. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Igen, randiznék magasabb nővel. :D

/190,5 cm F/

2017. aug. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Az exem kb 5 cm-vel volt alacsonyabb nálam. Őt az elejèn zavarta engem meg nem. :) 175 cm vagyok ès lány.
2017. aug. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem, engem az is zavar ha a férfi olyan magas mint én, nálam kizáró ok
2017. aug. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!