Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti randiznátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti randiznátok egy ilyen lánnyal vagy mire véljem ezt az egészet?

Figyelt kérdés
Pár hónapja szakított a barátjával, régóta barátok vagyunk,de én többet érzek iránta ezt ő is tudja. Azt mondta lehet köztünk valami, de nem most, mert még nincs túl a kapcsolatán, viszont testi igényei neki is vannak így van 2 olyan barátja akiknek tud szólni ha már nem bírja tovább szex nélkül. Azért nem velem csinálja, mert még nem áll készen kapcsolatra és ha lefeküdne velem tudja, hogy utána féltékeny lennék. Szerinte várjak pár hónapot, közbe heti szinten többször lógunk együtt és elmeséli milyen volt a másikkal... :S

2017. szept. 12. 15:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Mar nem azert, de hogy irhatod le, hogy baratok vagytok ha te tobbet akarsz tole es ezt tudja is?
2017. szept. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
73%

Még, hogy csak a nők képesek magukat alázni, ha szerelmesek...


Istenem, próbáld már meg kívülről nézni, szörnyű, bele ne menj! Csak szenvedni fogsz.


26N

2017. szept. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj! Bírom az ilyen mindenki Katáját. Ő kegyelmének ha épp reszelhetnékje van, csettint valamelyik szolgájának. Lenni ostoba és erkölcstelen nő.
2017. szept. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"ha már nem bírja tovább szex nélkül"

:D :D :D az ilyet hívják ösztönlénynek

2017. szept. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
76%

Ő 28 éves én 32 vagyok

---

Összeilletek. Egyikőtök sem képes elköteleződni.

2017. szept. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudná, hogy én többet érzek és így "bántalmazna" lelkileg teljesen önző módon akkor valószínűleg egy ingerültebb önvallomás és jó pár nyomdapapírt nem tűrő szóval elküldeném a halál fsz...
2017. szept. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Vagy velem teljesen, testestül-lelkestül, vagy sehogy. Mással, meg még nem heverte ki az exét, meg még nem készült fel, de jó a szex... ááá!! Maximálisan felejtős!

29f

2017. szept. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy ilyen kis lotyóra kár egy percet is pazarolni.Mondom ezt nőként.
2017. szept. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem több hasonló is volt. Nemrég lett túl egy szakításon es nem akar még hónapokig senkit. 2 hétre majd 1 hónapra rá kerestem, senkije nem volt és talizni se akart még. Majd még egy hónap és "sajnálom de van már valakim 2 hete"... Szóval kapcsolatra ne nagyon számolj...
2017. szept. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!