Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel tudnék bevágódni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnék bevágódni egy ilyen gyönyörű csajnál? Huszonéves csajok nektek bejönne egy alig 20 éves pasas?

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy a kreszen van egy elképesztően jó csaj, de nagyon másmilyen mint én. Eleve a korunk, azt tudom hogy én 18 vagyok (XD), hogy ő mennyi azt nem nagyon tudom, de ránézésre olyan 23-24 esetleg 25 lehet. Gyönyörű, olyan mint egy földre tévedt angyal :D Nem az a buta pláza cica mű nő hanem igazán természetesen szép. És olyan fesztelen, laza, nagyin barátságos. Nagyon jó ízléssel öltözik meg minden. Nagyon megtetszett és szeretném jobban megismerni. Szerintetek mit mondjak neki? Akarom azt is tudni hogy hány éves de nem gáz ha csak úgy megkérdezem? Ha hozzátok osamnne egy 18 éves pasi mit szólnátok? Én se vagyok egy csúnya gyerek amúgy :D
2017. szept. 13. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg ne kérdezd hány éves. És ha lehet a te korodat se tudja meg. Aztán akkor van esély
2017. szept. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írj rá valami ürüggyel, kérdezd meg, hogy melyik oktatónál fogja a forgalmit csinálni, mert Te tanácstalan vagy ;) (persze ha a nevére emlékszel...)
2017. szept. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!