Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti járnátok olyan férfivel, aki jóképű, eszes, pénze is van, de egy lusta életművész?

Figyelt kérdés
Olyan vagyok, mint valami életművész. Van bejelentett munkám, ami gyakorlatilag semmittevésből áll, és ehhez képest nem is kapok keveset érte, félretett pénzemet pedig befektetem, amiből még több bevétel jön. Van egyetemi diplomám, de még nem találtam vele olyan melót, ami tetszene, az egyetem jó volt arra, hogy a jó jegyeimre egy rakás tanulmányi ösztöndíjat kapjak, meg vannak tárgyak,amik nagyon jól mennek, ezért korrepetálást is tartok itthon. Ha valami nagyon zsír szakmai álláslehetőség lenne, arra azért lecsapnék, de olyan melót nem fogok elvállalni, ami ugyanannyit, vagy kevesebbet fizet, mint a jelenlegi lightos munkám. Én ezt vállalom, h nem vagyok a munka hőse, nem fogok beállni a sorba és ész nélkül robotolni, az egészségem tönkretenni, ha enélkül is lazán megélek, és még időm is van kiélvezni az életet.

2017. szept. 15. 15:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%

Miért kell minden nap kvázi hazugságokkal feltűnést kelteni?

Az élet nem ilyen.

2017. szept. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Az egysíkúan gondolkodó, korlátolt birkák számára valóban nem ilyen az élet, sőt egyesek annyira beszűkültek, hogy még csak nem is hiszik el, hogy lehet másképp is élni.


Már nem a kádár korszakban vagyunk gyerekek!

2017. szept. 15. 15:31
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Hogy lusta ételművész vagy az biztos, ha van időd ilyen kamu kérdéseket kitalálni, és még ki is írni..na mindegy,azért jó horgászást, talán létezik hozzád hasonló egybites csaj aki az ilyenre harap..
2017. szept. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom, mi ezen a kamu. En is egy semmittevos allasban lablogatok a munkaviszony miatt, meg adnak egy kis zsebpenzt, kozben vallalkozast tervezunk, a kulonbseg annyi a kerdezovel, hogy nekem nem diplomam van, hanem gazdag csaladi hatterem.
2017. szept. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

De most komolyan, ebbe mi olyan hihetetlen?

Ezek nem túl nagy dolgok.

2017. szept. 15. 15:36
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
Oh, 4es, te még rátettél egy lapáttal, bra-vo 👏👏👏
2017. szept. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ha teljesen őszinte akarok lenni, nekem nem fontos, hogy a párom egy sztahanovista élmunkás munkahőse legyen, aki "immmmmmáááádok dolgozni!" felkiáltással megy be dolgozni. Én sem azért dolgozom, mert ez az álommunkám, hanem mert viszonylag jól fizet, és meg kell élni vmiből.

Tök jó, hogy van olyan munkája, ahol semmit nem csinál, mégis kap pénzt. Az zavarna, ha munkanélküli lenne és mást pumpolna, attól hányingerem van (akkor is, ha nem engem, hanem az anyját mondjuk). Vagy ha a pézügyi kultúrája nulla - de te írod, hogy befekteted, nem szórod el mind.

Ami bukta lenne, ha a párkapcsolatban is ugyanolyan lusta, tehát tőlem vár el mindent (nekem kell minden házimunkát elvégezni, programokat megszervezni, cipekedni stb.

2017. szept. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nekem is gazdag családi hátterem van, de ez csak annyi előnnyel jár, hogy vannak saját lakásaink, aztán én most az egyikben lakom, rezsit, közös költséget, számlákat én fizetem, de lakbért nyilván nem kell a saját szüleimnek fizetnem. Ezen kívül semmit nem kérek a szüleimtől, mindent magamnak teremtek meg.
2017. szept. 15. 15:42
 9/19 A kérdező kommentje:
Nyilván, ha lenne egy komoly barátnőm, neki sok mindenben segítenék, párkapcsolathoz nem vagyok lusta, ha szeretem a páromat.
2017. szept. 15. 15:45
 10/19 anonim ***** válasza:
Mi ezen olyan hihetetlen? Én is csak szkennelek egész nap, óránként van minimum fél óra pihenőm és keresek 200k-t. Helyi viszonylatokhoz képest az egész jó/kicsivel jobb az átlagnál.
2017. szept. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!