Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek ki lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek ki lenne a szimpatikusabb, én vagy az ismerősöm?

Figyelt kérdés

Én kifejezetten jóképű vagyok, sok lánynak bejövök, de ezt nem igazán használom ki, mert olyannal nem fogok összejönni, aki nem érdekel komolyabban. Csak nagyon kevés nő van, aki tényleg igazán lázba tud hozni. Megválogatom a partnereimet, ebből kifolyólag nincs sok tapasztalatom.


Az ismerősöm pedig épp az ellenkezője, ő jóval kevesebb nőnek jön be, de mégis mindig van kapcsolata. Folyamatosan olyan lányokkal van együtt, akik nem is izgatják különösebben. Neki sokkal több tapasztalata van, mivel nem válogatós.



2017. júl. 30. 08:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ezek pont olyan információk, amik egyáltalán nem számítanak.
2017. júl. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát sokat érsz a válogatósságoddal...

Ide jutottál a gyikre,gratula ...

:)

2017. júl. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Az, aki nem itt keres önigazolást. :)
2017. júl. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Oszinten szolva egyikotok se.
2017. júl. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Ezek alapján nem lehet megmondani.
2017. júl. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Kezdem megszokni, hogy itt minden kérdező valójában atom jóképű, sportos, igazi Adonisz, és azért nincs nője, mert ő olyan túligényes...
2017. júl. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. Nekem már van párom, de ha nem lenne, akkor sem tudnék ezekkel az információkkal mit kezdeni. Nem kéne olyan, aki csak azért érdeklődik irántam, hogy legyen valakije. De a te hozzáállásodat se tudnám hova tenni. Ha nem érdekellek, akkor számomra teljesen lényegtelen, hogy hogy állsz a párkapcsolatokhoz és hány nőd volt. Ha meg igen, akkor kicsit többet kellene tudnom rólad.
2017. júl. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igyunk meg hármasban egy kávét és megmondom
2017. júl. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ilyen az, ha valaki túl tökéletes
2017. júl. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az ismerősöd tud kompenzálni a dumájával és kellően ismeri a határait.

.Közben valószínűleg neked nincs annyira helyes arcod,mint mondod, csak átlagos, közben meg igényeid akkorák,hogy aki megugorja, nem Téged választ.

2017. júl. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!