Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek elvárás vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elvárás vagy nem muszáj? Lányok ti elvárnátok?

Figyelt kérdés
Van egy csoporttárs csajszi, akit elhívtam randizni. Tetszett neki az ötlet, csak nem tudta még megmondani, hogy mikor lenne alkalmas neki, mert elég nagy katyvasz van a szabadidejét illetőleg. Azt mondta, hogy térjünk vissza a kérdésre pár nap múlva, addigra rendeződnek majd a dolgai. Mivel más elérhetőséget nem cseréltünk, facebookon tartjuk a kapcsolatot. Szerintetek kéne beszélnünk másról is neten az időpontegyeztetésen kívül? Én nagyon erőltetettnek érezném csak így semmi ok nélkül ráírni, nem vagyok egy nagy facebooker, jobban szeretek élőben beszélgetni. Elég ha csak a randival kapcsolatban írok majd neki? Lányok ti elvárnátok, a facebookos csevejt? 19l 20f

2017. szept. 15. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
nem kell. ha most megbeszéltek mindent, akkor mi marad a randira? :D
2017. szept. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Írj rá. Nem kell 24 órában beszélgetni. De írhatsz neki. Ez nagy dilemma amúgy :) írjak, ne írjak.
2017. szept. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocs, kimaradt: Szóval írtam már neki, de olyan béna facebookon keresztül beszélgetni vele, nagyon vontatott. Kb. Annyiból áll, hogy kérdezek, ő válaszol, megint kérdezek, válasz. Élőben olyan jól elbeszélgetünk, szóval nincs gáz, csak a facebookos kaka.
2017. szept. 15. 22:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy úgy van facebookon, mint én, amikor éppen itthonról dolgozom. Ránézek, de nem koncentrálok oda rendesen, mert olyankor az az első, hogy meglegyen a munka. Lehet, hogy neki nem munka, hanem valami más elfoglaltsága van és csak megy mellette a facebook.

Ne kérdezgesd sokat, hogy mikor találkoztok, fárasztó lesz neki, és úgy fogja érezni, hogy nem hagysz neki levegőt. Azt írod, csoporttársad, és hogy élőben tudtok beszélgetni, az jó, ez legyen az elsődleges. Ha legközelebb találkoztok élőben, próbáld spontán elhívni valahova, nem kell, hogy "randiszagú" legyen. Most nem írok konkrétabb példákat, mert ahhoz ismerni kellene benneteket.

2017. szept. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
ha nem tudsz mit mondani, nem erőltetnélek
2017. szept. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne erőltesd a faces dolgot. Van akinek megy, van akinek nem.

Neked nem megy ezek szerint, majd inkább élőben dobd be magadat.

2017. szept. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14%
Phasznak kell annyit phaszbookozni, de komolyan. Ha ennyire unatkozol, keress valami értelmes elfoglaltságot. Majd találkoztok élőben, és az ezerszer értékesebb együttlét lesz mint a messengeres hihihaházás..
2017. szept. 16. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Facen neírj, várj amíg találkoztok. Amúgy se jó ha azt érzi nyomulsz.
2017. szept. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!