Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak nekem nagy elvárás, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem nagy elvárás, hogy ha valakivel beszélek online (ismerkedés) úgy, hogy elvileg ő is érdeklődik. Akkor elvárom mégha dolgozik is (fogászatiasszisztens), és elérhető, hogy legalább 2-3 órábként vágjond oda 1-1 mondatot?

Figyelt kérdés
5 napja beszélünk az első 2 napban teljesen aktív volt, elvileg 7végén sok a melója,de látom,hogy fent fent van. Elvileg a páciensek miatt... Mit gondoltok? Nyílván nem a nobstop írkálgatást várom,de nek hiszem,hogy ha dolgozik is valaki nem lenne 2-3 óránként 10-20 másodperce szabad....
2017. jún. 4. 10:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
4%
Kérdezd meg tőle, hogy nála általában mennyi hét vagy hónap múlva várható egy sokkal nyitottabb, érdeklődőbb, nőkkel normálisan foglalkozó viselkedési stílus. Ugyanakkor beszéltesd arról, hogy napközben miket csinál munkaidő alatt, de te is legyél vele türelmesebb, akár 4-5 órát is engedj neki.
2017. jún. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Igen, szerintem nagy elvárás. Azt sem tudja, ki a bánat vagy, de 2-3 óránként írjon neked? Kinek hiszed magad, hogy meghatározod, hogy mit csináljon és mikor? Nem tartozik neked magyarázattal, akkor sem, ha nem a munkája miatt netezik. Ideje lenne visszavenned, mert eddig mázlit volt, hogy nem törölt. Én egy ilyen reakcióra azonnal tiltok. A férjem 7 év után sem határozhatja meg, mikor válaszolok neki, ha ír nekem, bármilyen formában is, nemhogy egy vadidegen hülyegyerek 5 nap után... Nevetséges.
2017. jún. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
Parkapcsolatban nem irogatunk 2-3 orankent, plane nem munka kozben! Nemhogy valami hisztizo idegennek par nap utan.
2017. jún. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%

Te hulye vagy,basszus. Tudod te mennyi munka van ott? 8-9-12 oras talpalasok, ide-oda rohangalas az orvosok es a rendelok kozott. A paciensek folyamatosan jonnek, ahol a ket fertotlenites kozott, meg iktatnod is kell, segiteni az orvost. Nalam legalabbis ez volt, enni nem volt idom orakig, nem meg chatelni.

Legy tolarensabb, vagy inkabb hagyd is szerencsetlent.

2017. jún. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
már az elvárásaiddal jönnél 5 nap után és még csak nem is találkoztunk, akkor én azonnal tiltanálak!
2017. jún. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Valaki kimondja a véleményét,kicsit szókimondóbban és egyből hiaztizik? :D sértettem meg,ócsároltam? Nem! Miről beszélünk? 2 neked meg gratulálok. Menjél a többi feministával inkább dühöngjetek valahol,és éljétek ki a "világfájdalmatokat". :) A férjed meg örülj,hogy megtűr maga mellett,mert normális esetben ilyen hozzászólásokkal,meg hülyegyerekezéssel 1 nap után repültél volna. Azt megkérdezheti esetleg,hogy hol voltál ha 1-2 órával később méssz haza? Tedd össze a kezed,hogy ő a férjed. ;)
2017. jún. 4. 11:03
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Te nem vagy normalis. De erre szerencsetlen csaj is hamar ra fog jonni :D. Akkor meg jossz majd ide bogni, hogy "A csunya noknek semmi se jo bruhuhuhu". :"D
2017. jún. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem, nem kérheti számon, ha 1-2 órával később érek haza.

Az más kérdés, hogy természetesen magamtól (!) jelzem, ha megbeszélt időre nem érek oda valahova. És igen, összeteszem a kezem, hogy megtaláltam a férjem, mert nehéz volt rábukkanni ennyi paraszt között.

2017. jún. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
"hülyegyerek,ennyi paraszt között"stb... Egy igazi világsértett vagy. Mindenki ócska csak Te nem. Minden férfi egy disznó,csak a férjed nem. Képzelem ha itt kivágja egy olyab kérdés a biztosítékot nálad,mint amit feltettem. Mindej sértegetés,stb nélkül. Akkor otthon mit művelhetsz. Örülj neki tényleg,hogy ő az,mert egy türelmes ember lehet. Magadon meg gondolkozz el egy "KICSIT". :)
2017. jún. 4. 11:17
 10/15 anonim ***** válasza:
94%

Az a gond, hogy sejtelmed sincs, hogy ráér-e, de ELVÁROD.

Ne várd el! Ha érdekled, akkor írni fog, amint tud.

De ha rájött, hogy milyen paraszt vagy, akkor várhatod, hogy írjon. Szépen le fog koptatni.

Azt se felejtsd el, hogy ő dolgozik, a főnökével egy légtérben. Aki ha azt mondja, hogy nincs irogatás munkaidőben, akkor nincs. Majd pont miattad rúgatja ki magát.


Inkább keress olyan nőt, aki 0-24-ben tud veled fecserészni, ha nálad ez az elsődleges szempont.

2017. jún. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!