Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Facebook-családi állapot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook-családi állapot jelzés "nincs megjeleníthető kapcsolat" + pár titkolása?

Figyelt kérdés
Lányoktól kérdezném, hogy ennek mi értelme van. Az utóbbi időben többször is belefutottam ebbe a problémába. Félénk, visszahúzódó csajszival ismerkedem, párjáról, kapcsolatáról semmi infó, semmi kép, semmi utalás, kapcsolati állapot a fenti. Beszélgetek velük, elhívom őket randira (igent mondanak!!!) és kiderül később barátnőtől / randin hogy van valakijük... Logika??? :D
2017. szept. 16. 18:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem be van állítva, de csak az ismerőseim láthatják, idegeneknek meg semmi köze hozzá. Nem akarom, hogy boldog-boldogtalan bepróbálkozzon. Aki meg veszi a bátorságot, hogy mégis bepróbálkozik, legyen töke megkérdezni, ha bizonytalan. Nem zárkózom el az ismerkedéstől facebookon, de elsősorban nem ezért vagyok fent. Egyébként is a facebook úgyis tud rólam mindent, mert a csoportokra célzott hirdetéseket meg látom az idővonalon. :-)
2017. szept. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!