Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha randin többször felemlegett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randin többször felemlegette a lány, hogy magasabbnak hitt, de közben mégis történt valami akkor?

Figyelt kérdés

Interneten figyeltem fel egy lányra akit egyik ismerősömön keresztül találtam meg és hát gondoltam miért ne, ráírtam valami indokkal és beszélgetni kezdtünk. És hát tetszettünk eléggé egymásnak képek alapján meg szimpi is volt nekem. Aztán ma volt egy kis "randink" vagyis ez így nem lett kimondva konkrétan de az volt végülis. És elég jól éreztük magunkat de kb 3x is felemlegette, hogy ja hát ő magasabbnak hitt. Így is magasabb voltam nála mondjuk 5-6 centivel szóval nem értettem annyira a dolgot, lehet képen 2 méternek tűnök vagy mi? Ezen gondolkodtam.

Egyébként jó volt tényleg, smároltunk is jó párszor, meg elköszönésnél is én csak puszit akartam adni de ő "magára húzott" szóval talán nem lehetett olyan rossz, szerintetek? Ha megcsókolt akkor csak tetszem neki nemde?


2017. szept. 16. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen, vagy csak úgy gondolhatta, hogy úgy lesz mint a mesében, megcsókol és magas, daliás herceggé változol.
2017. szept. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy jobban tetszenél-e neki magassarkúban.
2017. szept. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Te meg mondd meg neki, h azt hitted kisebb a feneke es nagyobb a melle 😂😂
2017. szept. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet ugyvan vele h addig csókol mig meg nem nőlsz, aztán majd jön a csalódás h mégse változik semmi és nem arra gondol h ekkora vagy hahó ez a valóság hanem biztos nem csókolt elég jól, vagy elég hosszan, biztos vele van a baj :D
2017. szept. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi ez a csóktól növés dolog lemaradtam valamiről? :D Nem attól nő meg valaki ha sokat áll kint az esőn? :D
2017. szept. 17. 13:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor az van, hogy kissé felszínes. Persze, teljesen természetes, hogy ő ilyet mond, semmi kivetnivaló benne, de mekkora prosztóság lenne, ha te meg 3szor azt mondánád, hogy nagyobbnak hitted a mellét...
2017. szept. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen.Öszejöttem a muffal,dugtunk pár hónapig aztán abbamaradt.Lehet azt várta hátha közben megnövök.Pedig én is magasabb voltam nála.A hülye nőknek mániája ez a magasság fétis.Aztán ha a kétméteres pasinak kicsi a farka vagy jól kicseszik velük akkor meg csodálkoznak.Több ilyen gyökér nő ismerősöm van. :)
2017. szept. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!