Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha elhívok egy lányt randizni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elhívok egy lányt randizni, és mivel nagy a távolság köztünk illik beszállni a vonatjegyébe?

Figyelt kérdés

Egy nagy városban találkoznánk, én is utaznék valamennyit (kb 30km-t kocsival) viszont ő messzebbről jönne.

Vonatjegy ára oda-vissza 6-7 ezer forint.

Közvetlen InterCity járat, szóval annyiból jó nem kell átszállnia.

Én szívesen kifizetném a felét, csak nem tudom ilyenkor mi a szokás.


2017. szept. 18. 19:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

10. Én Szabolcsban éltem, ő budapesti :)

Fél évig csak a faluban voltunk, és soha nem unatkoztunk.

Tudod, mi tudunk beszélgetni, nekünk nem kellett moziba lenni, hogy meglegyen az a "csináltunk valami hasznosat" érzés.

2017. szept. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
37%
Elmész jól bepálinkázol, verekszel egyet a helyi kocsmába, vacsorára meg lehet enni egy kis sült hurkát. Ez is lehet egy program. :D
2017. szept. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
31%
Vagy lehetsz olyan mint a 12es, és megrohadhatsz egyedül is, panel 1000. emeleten, néma csöndben :D
2017. szept. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
kedves gesztus lenne, de tudja, mit vállal. eszembe nem jutna ezen gondolkozni, hogy te felajánlod-e, hogy besegítesz.
2017. szept. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, hogy nem várnám el. Ha udvarol egy pasi és olyan helyre hív, ami nekem nem felel meg vagy az anyagiak miatt vagy akármi miatt, nemet mondok és javaslok egy megfelelő helyet. Adott helyzetben a lány se fizeti a benzinedet, köteleződet, karbantartást stb. Feltételezem, hogy akárhova mentek és akármit is csináltok, te hívod meg, ez bőven elég.
2017. szept. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#13. Én abszolút szeretek vidékre is kimozdulni, ahogy itt városban is. Egy hónapban legalább kétszer hazalátogatok szülőfalumba, pedig már szüleim sem ott élnek.
2017. szept. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

nálam is ez volt. én nem vártam el, nem fogadtam el, hogy kifizesse. persze kedves, ha felajánlod. most ezt rossznéven venni hülyeség lenne a lány részéről.

mi is mindig pesten találkoztunk. neten beszélgettünk mindig, amikor találkoztunk szerettünk csinálni is valamit. szóval az ilyen kissé arrogáns szöveg, hogy nekünk nem kell semmi program soha, olyan rohadt izgalmasak vagyunk így is az örökkévalóságig. :D

2017. szept. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!