Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy közeledjek egy fiú felé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjek egy fiú felé az osztályomban?

Figyelt kérdés

Tehát mint már írtam, egy osztálytársamról van szó, aki nagyon tetszik, csak nem tudom, hogy kéne ezt a tudtára adnom vagy mi..Ugyanis mindketten eléggé visszahúzódóak vagyunk, bár neki vannak haverjai az osztályban és szinte állandóan velük lóg. Egyedül akkor van egyedül, amikor ők kimennek cigizni, ugyanis a szóban forgó fiú nem dohányzik, mondjuk néha-néha így is kikíséri őket és ott beszélget velük. Amikor viszont nem a barátaival van, akkor játszik a telefonján vagy zenét hallgat, de MINDIG van rajta fejhallgató és nem tudom, így egyáltalán illik-e megszólítanom valamivel, vagy sem..Nem is tudom amúgy, mit mondhatnék neki...

És a másik probléma, hogy az osztályban van pár "menőbb" ember, akik ki nem állhatnak és sokszor próbálnak meg lejáratni a többiek előtt..És ha eddig nem is sikerült ezzel a fiúval megutáltatniuk, aki nekem tetszik, ha meglátnák, hogy beszél velem, őt is kicikiznék szerintem...

Így szerintetek semmi esélyem nem lehet nála? (Én 19 vagyok, a fiú pedig 20)


2017. szept. 19. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Adta bármi jelét, hogy te tetszel neki? ha nem, akkor felejtős, esélyes, hogy együtt röhögne rajtad a haverjaival :(
2017. szept. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a sok gyökér emberrel, te életed. Szóval nyugodtan hajtsd a szekeret.
2017. szept. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!