Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Randiznátok/járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Randiznátok/járnátok egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Állatorvosira jár, lelkes állat és természetvédő. Több helyen önkénteskedik, köztük a Greenpeace-ben is.

Külsőre:

Alacsony, szőke raszta haja van.


2017. szept. 20. 19:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
93%
10.: azt én is fölnyalatnám veled. Szemetelj a saját otthonodban, ne más életterében.
2017. szept. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Raszta miatt nem. Többi oké.
2017. szept. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
46%

Ha szerintetek lázadó (habár szerintem ebben semmi negatív nincsen) meg kislány az, aki foglalkozik azzal, hogy jobb hely legyen a világ, és legalább azt a minimumot megteszi, amit ő tud, akkor ti óriási retardáltak vagytok.

A raszta haj nem jön be mindenkinek, ez rendben van, de aki a többiben kivetnivalót lát, az így nem értem, minek létezik egyáltalán :DDDD

2017. szept. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
27%

#11

Ha ilyen kemény vagy akkor menj ki a Blahára péntek este és kezd el felnyalatni az emberekkel a csikkeket! ;-)

Amúgy, ha az utca az élettered akkor megmondhatnád honnan szeded a wifit mert megyek arra.

2017. szept. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Utálom a raszta hajat szóval nem.
2017. szept. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nekem bejön az állat- és természetvédelem. A szőke haj is, ha természetes és nem festett. Bár gondolom, akinek fontos a természet, az nem szereti a mű dolgokat... vagy?
2017. szept. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire méregzöld a szemlélete, mert a greenpeace egy elég szélsőséges csoport. Én is természetvédelmibeli vagyok, de a greanpeace kissé radikálisan áll hozzá a témához (mondjuk tény hogy átütik azt az ingerküszöböt, hogy foglalkozzanak a témával és elérje az embereket, de sztem ez sokak szemében inkáb ellenérzést szül a természet- és környezetvédők iránt, és többször megkaptam már negatív megjegyzés keretében, hogy akkor te is greanpeaces vagy?) - de ez csak a saját véleményem. A lelkes állatvédő meg erősen feltételez nálam valamilyen hittérítős vega/vegán életmódot, amit szintén nem szeretek (mert tisztában vagyok a természet működésével, ami nem cukormázas rózsaszín happyness, hanem kőkemény szelekció, alkalmazkodás, ami különböző elemek közti kapcsolatok és egymásra ható tényezők, visszacsatolások hatására működik. Szóval ha nem elvetemült méregzöld, nincsenek káros szenvedélyei (dohányzás stb.) és amúgy meg tud fogni, jól kijövünk egymással, akkor nem elképzelhetetlen.
2017. szept. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ezen információk birtokában még nem lehet biztosra mondani, de kiindulásnak számomra pozitív irány. :)
2017. szept. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Sztm meg ha valaki tetszik ,csak azért nem utasítom visza mert raszta a haja vagy épp festett.

A termeszet és álatvédelem meg igenis jó dolog. Nyilván azt is tulzásba lehet vinni.


Aki írta ,hogy eldobálja a csikket...hát elég szomorú ,hogy a város miattad és a hozzád hasonlók miatt néz ki úgy ahogy.

Énis cigizek mégsem dobálom el sehol.


Bocs ,hogy nőként írtam.

n25

2017. szept. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ha eljár velem goa psytrance bulikra akkor persze
2017. szept. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!