Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondhatta, hogy bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondhatta, hogy bunkó voltam?

Figyelt kérdés
Randi után másnap megírta a lány facebookon, hogy úgy gondolja, hogy ez nem fog működni közöttünk. Kicsit furcsálltam a dolgot mert úgy éreztem, hogy jól ment a randi. Én csak annyit írtam vissza, hogy nekem mindegy, ő tudja. Az egyik lánybarátomnak elmondtam mi történt miután rákérdezett mutattam is az üzenetet amit írt és megjegyezte, hogy kicsit bunkón reagáltam. Szerintetek is?
2017. szept. 20. 20:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
igen
2017. szept. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Igen, hiszen ebből az derül ki, hogy téged nem érdekel a nő.
2017. szept. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem, ez teljesen korrekt. tudomásul vetted, aztan ennyi.
2017. szept. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A legrosszabb ***** válasza:
63%
Ebben mi volt a bunkó? Mit kellett volna csinálnod a lánybarátod szerint? Lihegned a nyakába és rátapadni? Vagy kérni még egy esélyt? A csaj közölte, hogy részéről nem menne az ügy, te meg reagáltál rá korrekten, hogy részedről is lényegében ennyi. Nem volt bunkóság, mindketten lezártátok és kész.
2017. szept. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
vegyél neki virágot
2017. szept. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Igen, szerintem is bunkó volt a reakciód. Nem kell viragot venni meg próbálkozni, de ezzel úgy reagáltál, mintha amúgy sem érdekelt volna a lány már előtte sem
2017. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%

Hát ha nem fog működni és ezt elkönyvelem, kit érdekel mit írsz utána, a döntés marad, ha térdepelve sírsz is. Szerintem nem volt bunkó, az ő tudja egyenlő azzal, hogy egyoldalú döntés volt.

Ha megy a teperés, azzal csak kilehet követelni egy újabb elutasítást, megaláztatás. A csaj döntött a pasi elfogadta, tiszta.

2017. szept. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%

Nem bunkó dolog. Én is ezt szoktam írni, ha valami nem jön össze vagy a lány nem úgy érzi.

Meg első randiról beszélünk, miért kellene ennél többet magyarázkodni. Persze, hogy mindegy a dolog mert úgysem lesz második és már tárgytalan. Felesleges körberajongani, ha leírta, hogy nem akar tőled semmit.

2017. szept. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
19%

"Nem kell viragot venni meg próbálkozni, de ezzel úgy reagáltál, mintha amúgy sem érdekelt volna a lány már előtte sem"

Hát pont ez a lényeg:)

Ezzel megmarad a férfi önbecsülése. Ha elutasítást kap egy igazi férfi, nyilván nem örül neki de ettől még nem fog bánkódni. Sok esetben piszkálni szokta a nő egóját, hogy egyből elfogadja a pasi, hogy nem akarja folytatni az ismerkedést. Csak mert a csajok megszokták, hogy ha randi után ilyet (mint a fent említett lány) mondanak akkor olyan válasz üzeneteket kapnak: "hát sajnálom, nyilván tiszteletben tartom de szerintem megpróbálhatnánk még egyszer" stb.

2017. szept. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

Ebben hol a bunkóság?


Ő megmndta, ogy nem ment jól és kvázi nem lesz köztetek semmi. Erre te nyugtáztad a dolgot. Ez hol bunkóság?


Az lett volna inkább az, ha nekiállsz nyomulni meg "ne játszd az elérhetetlent béjbe" (kb. mint a borz a Tapsi Hapsi univerzumában)


Lánybarátod gondolkodásmódja elég bizarrnak tűnik.

2017. szept. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!