Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az exem vitázik ha valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem vitázik ha valakivel randizom, miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A gyerekem apja folyamatosan akadályoz az ismerkedésben. Pl múltkor hétvégén ő volt a gyerekkel. Értem jött egy srác akivel kb 2-3hete ismerkedünk. Kint várt az utcán autóval. A srác ki szállt az autóból,hogy üdvözöljön,erre egyszer csak meg jelenik lent az exem és el küldte a fenébe szegénykémet. A srác meg fogta magát és el ment. Kérdeztem ez miért volt..? Mert ő nem akar jobban el veszíteni.. De ezt nem értem.. Annó ő csalt meg és ezért lett vége.. 3évig nem ismerkedtem és most azt mondtam nekem is kell ismerkednem nem élhetek csak így,hogy dolgozom és gyereket nevelek... Vajon miért csinálja? Kérdeztem,hogy attól fél,hogy valamikor lessz egy komoly kapcsim és a gyerekket is meg ismerné majd az a valaki? Azt mondta nem, mert az akkor is az ő gyereke.. Szerintetek? Köszönöm előre is a válaszaitokat! :)

#Az exem vitázik #mert másokkal ismerkedem
2017. szept. 25. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy még mindig veled akar lenni? Valami motiválja ami lehet féltékenység, irigység vagy félelem, hogy elveszít.
2017. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy akar még tőled valamit? Neki van valakije?
2017. szept. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert fél, hogy örökre elveszíti a játékszerét.
2017. szept. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Honnan tudja az exed, hogy mikor akarsz valakivel találkozni?


2. Ha beleszól abba, hogy randizol-e, akkor miért nem osztod ki, hogy semmi köze hozzá?


3. Miért nem keresel ilyan valakit, aki nem fogad szót az exednek?


Elég hülyeség volt, hogy eddig is eltürted ezt a viselkedést, de most már ideje, hogy leállítsd!

2017. szept. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Természetesen nem jelentem be mikor hová megyek... Nem,nincs senkie. Egyedül élek a még kis korú gyerekemmel. Nem szoktam járni sehová.. Nem hagyom másra sem soha és így tünt fel neki.... Nem mondanám,hogy a játékszere vagyok,mert évek óta nincs köztünk semmi. Nem tudom,mit is akar..hisz ő dobta fel annó a kapcsolatunkat pár órácska miatt.. Már írtam szegény srácnak,hogy sajnálom a történteket.. De nem igazán értette meg mi is történt ahogyan igazából én sem.. De nem akar gondokat magának ezt írta vissza. :( Biztosan nagyon rosznak gondol most engem :(
2017. szept. 25. 21:37
 6/8 A kérdező kommentje:
Természetesen meg mondtam neki,hogy semmi köze az életembe. A válasza de igen van. Mondtam, hogy semmi! Nem vagyunk együtt semmi nincs közöttünk és nem tartozunk egymásnak beszámolóval,mert nekem ő senkim csak a gyerekem apja. De akkor is azt fujta,hogy nem akar elveszíteni még jobban. Huu ez nekem így nagyon magas... :/
2017. szept. 25. 21:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Erre szokták adni a távoltartásit.
2017. szept. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen "beszélgetéseket" vedd fel és menj ezzel a rendörésgre és jelentsd fel zaklatásért - ugyanis ez böven kimeríti ezt a fogalmat!
2017. szept. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!