Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyit szokás költeni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit szokás költeni egy első randin?

Figyelt kérdés
Egy hangulatos kis bárba szeretném vinni a lányt, fondüt enni meg koktélozni. Nem egy olcsó hely (1000-1500 egy fondü és a koktélok is majdnem ennyi), viszont nagyon igényes és mindketten ismerjük. Túlzás ez egy első randin vagy még megszokott? Nem szeretném hogy úgy érezze "meg akarom venni". (Nyilván én fizetnék első alkalommal aztán majd máskor közösen)

2017. szept. 26. 16:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nem sok, viszont en nem tudnek fondura koktelt inni, maximum vizet, szoval lehet a fondu reszt kihagynam :D
2017. szept. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem túlzás, úgysem minden második nap jártok oda. Kibírható összeg egyszeri / ritka alkalommal.
2017. szept. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%

Ez attól függ, mennyire ismered a lányt.

Én ha tök ismeretlennel találkozom, akkor egy fagyi vagy kávé max.

Mert a legtöbbször nem lesz semmi a dologból, és akkor meg kidobott pénz...:)

2017. szept. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amúgy több éve ismerem már, közel állunk egymáshoz meg korábban is beszéltünk erről ilyen mi lenne ha szinten, szóval nem hinném hogy kidobott pénz lesz :)
2017. szept. 26. 17:21
 5/18 anonim ***** válasza:
72%

Felnőtt, 30-as nőként sosem fogom megérteni, mi ezen kidobott pénz?!

Eddig egyetlen randipartnerem nem gondolkodott így, élettársammal második randin ebéd+vacsi+2 napos ott alvás a hotelben.Mi ezen kidobott pénz?Jól érzitek magatokat, és ennyi.


Kérdező, ez nem túlzás anyagilag nyugi.

2017. szept. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
#4: ebben az esetben ez egyaltalan nem tulzas.
2017. szept. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%

1. Csak annyit költs az első randin amit később sem fájna neked viszonylag rendszeresen költeni! Azzal csak te járhatsz rosszul, ha most magasra teszed az elvárásokat ezzel, aztán később meg már nem költenél ennyit.


2. Én általában borozni szoktam, ahol megiszunk fejenként 4-5 decit (két-két pohárral) és egy deci bor olyan 250-350 forint. Nálam erre a szintre van belőve az első randi, mert ezt később is biztosítani tudom (mondjuk hetente egyszer-kétszer) anélkül, hogy anyagilag fájna.


Te tudod hogy mit viselsz el, de ne ess túlzásba.

2017. szept. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
40%

Hát ez az.

Felnőtt harmincas nők sportot űznek a randikból, a herceget keresi a fehér lovon, persze hogy ő jól érzi magát, nem neki kell fizetni.

De amikor a harmadik ilyennel találkozol, akkor rájössz, hogy az első randin csak a legszükségesebbet költöd.

2017. szept. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Diavolino44 ***** válasza:
24%

Alapvetoen elleneznem, de ebben a helyzetben belefer.

Bar en tuti direkt egy nulla forintos randit csinalnek, mert pont azert mert igenyes. S egy folytaba poenkodnek, hogy pl hova valosi vagy? S olyan kerdesek hada amiket mar tudsz rola. En tuti jol szorakoznek. De ez rn vagyok. :D

2017. szept. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%

8:


Igen. Ilyennel én is volt hogy elba sztam régen. Az első egy-két randira rengeteget is költöttem akár és tényleg jó volt, jól éreztük magunkat, csók is volt legtöbbször. De aztán később ugyanazt kezdték elvárni, amit először nyújtottam anyagilag. Úgyhogy nem érdemes az első randin túlköltekezni. Annyit csak, amennyit más randikon is megengedhetnél magadnak.

2017. szept. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!