Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyit szokás költeni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit szokás költeni egy első randin?

Figyelt kérdés
Egy hangulatos kis bárba szeretném vinni a lányt, fondüt enni meg koktélozni. Nem egy olcsó hely (1000-1500 egy fondü és a koktélok is majdnem ennyi), viszont nagyon igényes és mindketten ismerjük. Túlzás ez egy első randin vagy még megszokott? Nem szeretném hogy úgy érezze "meg akarom venni". (Nyilván én fizetnék első alkalommal aztán majd máskor közösen)

2017. szept. 26. 16:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
59%

30-as nőként nem űztem és űzök sportot a randiból, felnőtt nő ês êdesanya vagyok.

Későbbiekben sem sajnált semmit párom (korábbiak sem), azêrt egy vacsora nem olyan kiadás, hogy földhöz vágja.

2017. szept. 27. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

11:


Két ember ismerkedéskor általában 3-4 naponta randizik, ami olyan havi 8-12 alkalom. (De olyan is volt már, hogy egy lánnyal így randiztunk, hogy vasárnap-kedd-csütörtök-vasárnap, nyolc nap alatt négy randi.


Ha minden randin elköltesz akár csak 2000 forintot, az havi 16-24 ezer forint. Nem mindenki nettó 200-300 ezreket keres, hogy ez beleférjen neki, ha nagyon ismerkedni akar.

2017. szept. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Elhiszem, én csak a saját véleményemet és tapasztalataimat írtam le.

Igaz, hogy mi szinte kezdetektől egyūtt is laktunk(élūnk is a mai napig), de szinte mindennap mentünk valahova.3 hónapja voltunk együtt, amikor szilveszterezni külföldre vitt.

Nyilván más ha az anyagiak engedik, de tudom, hogy soha semmit nem számolgatott, most sem teszi.

2017. szept. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
De ha korlátozottak az anyagi lehetősĕgek, nem csak étterem és szállodák léteznek, lehet menni valamelyik fél lakásába/házába, együtt főzni valamit, egy közös grillezés, egy laza borozás.Erre már nem lehet azt mondani, hogy anyagilag megterhelő.
2017. szept. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

14:


Ja, én is ezt mondom. Mindenki maradjon a saját anyagi szintjénél, amit megengedhet magának hosszú távon. Nagyon jó ötleteket, tippeket írtál hogy kevés pénzből is milyen sok érdekes, jó programot, időtöltést lehet szervezni.


Csak az a rossz, amikor valaki az első randin elkölt 5-10 ezer forintokat, ezerötszáz forintos koktélokat vesz, hogy ezzel (is) lenyűgözze a lányt, később meg aztán már fáj neki ez a költés és nem akar ugyanannyit költeni, mint az elsőn. Mindenki legyen tisztában azzal, hogy mennyit engedhet meg magának és azt ne lépje túl kifejezetten a másik lenyűgözése miatt.

2017. szept. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#14, nem lenyűgözni akarom ezzel, szeretjük mindketten a helyet, ezért gondoltam erre :) meg említettem hogy azért elég közeli viszonyban voltunk eddig is, őt nem kell lenyűgözni, ismer :D de igazatok van, majd figyelek hogy csak annyit költsek amennyit máskor se fájna

2017. szept. 27. 14:38
 17/18 A kérdező kommentje:
Bocs elírtam, #15-ösre gondoltam
2017. szept. 27. 14:39
 18/18 anonim ***** válasza:

Egy fêrfi nem feltétlen a nő lenyűgözêse szempontjából költ x összeget, hanem vannak férfiak, akik szintúgy maguktól sem sajnálják a minőségi dolgokat, a pár napos kiruccanásokat.

Ha ezt nem engedheti meg magának, akkor azért ne költsön, hogy utána ő maradjon szűkösen anyagilag.

2017. szept. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!