Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A munkatársam nem keres a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A munkatársam nem keres a randink óta, szóba hozzam a dolgot, vagy egyértelmű, hogy nem akar semmit?

Figyelt kérdés

Pár hónapja dolgozunk egy helyen, mikor odakerültem, még volt barátom, viszont már akkor is egyértelmű volt, hogy tetszem neki (mondta is). Azóta szakítottam már, és volt is 3 randink, elmondta, hogy mennyire tetszem neki már a kezdetektől, mennyit fantáziál rólam...stb, meg egyébként is meg van a közös hang. Együtt is aludtunk már kétszer, volt is egysmás... és azóta semmi. csak kerülgetjük egymást a munkahelyen, és nagyon kínos, zavarban vagyunk mindketten, vagy túlzottan viccelődünk, vagy kerüljük egymást...

ezt így nagyon kínosnak érzem, nem is az érdekel már, hogy lesz valami vagy nem, de ezt mégiscsak meg kéne beszélni, nem? Vagy ha egy férfi így viselkedik, akkor egyértelmű, hogy lezárta, és ne csináljak hülyét magamból?

én 26N, ő 27F


2017. szept. 26. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Megkapott téged, mert könnyen adtad magad, most már nem kellesz neki.

Vagy pedig nem akarja keverni a munkát és a magánéletet, nem szeretné, ha mindenki tudná, hogy ti összejöttetek.

2017. szept. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá szerintem, vesztenivalód nincs az égvilágon semmi. Lehet ő sem tudja, hogy mi a van most, szóval egy beszélgetés több mint célszerű volna.
2017. szept. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem feküdtem le vele, szóval nem kapott meg. Bár így meg az merül fel, hogy csak ennyit akart volna, és ebbe nem hajlandó több energiát fektetni :)
2017. szept. 26. 23:18
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

" Együtt is aludtunk már kétszer, volt is egysmás."


Már ne is haragudj, de ebből a kiemelt részből mindenkinek az jön le, hogy lefeküdtetek.


Akkor tanulj meg 26 éves létedre érthetően, magyarul fogalmazni!

2017. szept. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az jön le az egészből hogy nem feküdt le vele neki meg viszket odalenn.Ha nem ez akkor lehet még szoknia kell a helyzetet hogy munkatàrsàval alakul vmi és lehet hogy idő kell neki.
2017. szept. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem feküdtél le vele *
2017. szept. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
sztem beszéld meg vele, legalább biztosat tudj, mert ez a sehogy állapot senkinek sem jó és nem hiszem, h bármelyikőtök érdeke lenne....
2017. szept. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi az a "miegymás"? Lesz*ptad csak vagy mi? F@$znak kell rejtvényekben fogalmazni, aztán meg csodálkozni hogy félre van értve? Az akkori barátoddal miért mentetek szét? Még együtt voltatok a randik alatt az exel vagy eleve rossz volt már a viszonyotok? Ennyiből SEMMIT nem lehet mondani.
2017. szept. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mondd neki, hogy növesszen tököt. Gáz pasinak tartom az ilyet, feltételezhetően azt sem tudja, mit akar.

Jó tanács, ha már most sem kell legalább a tested neki, akkor ez a része később is nyögvenyelős lesz, mert a nemi ösztönei sem működnek megfelelően, csakúgy mint sokaknak ebben a selejtes mai világban.

2017. szept. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Most komolyan csak az számít megkapásnak, ha a farkát bedugta a hüvelyedbe? Ha leszptad, ha kiverted neki, ha nyalt, ha anál volt, vagy az arcodra élvezett az is pont ugyanolyan "megkapás" szerintem, mint a hüvelyi behatolás.


Mi a fene ez a "amíg védem a lyukat nem számít semmi" hozzáállás?


Egyébként szerintem sem akar többet, hisz korábban sem beszélt erről a leírtak alapján. Fantáziált rólad? Biztos nem arról, hogy a felesége leszel.


Szerintem nem ígért semmit, elment addig, amíg tudott, most meg mivel nem engedtél valamit, amit szeretett volna, nem keres és azért kínos neki, mert nem tudja hogy álljon ahhoz, hogy egy kollegájával volt. Na meg izgul is, nehigy kiderüljön.

2017. szept. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!