Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ennyi negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennyi negatív tulajdonsággal van esélyem komoly kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés

Módos család elkényeztetett fia vagyok, tele büszkeséggel és arroganciával. Baromi nyers a stílusom, nem szeretem a fölösleges modoroskodást. Flegmatikus személyiségem van, nehéz motiválni, lusta vagyok. Rengeteget ironizálok,ami gyakran már cinizmusba torkollik. Egóm az van bőven, bizonyos mértékben van is mire, mert elég sok dologban valóban tehetséges vagyok.

Jó tulajdonságaim akadnak ugyan pl. a szeretteimért bármit megteszek, kevés ilyen ember van(családtagok,barátok), de ők bármikor számíthatnak rám,mellettük kitartok, párkapcsolati téren hasonló a helyzet, csak olyan lánnyal jönnék össze, akit szeretek, hozzá viszont mindig hűséges lennék.


2017. szept. 28. 16:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%
hozzád az ilyen kocsidísz nők illenek, tudod az a tipikus szőke, buta, nyivákol, műminden, akinek nincs lelke
2017. szept. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

A jó tulajdonságok nem ellensúlyozzák a rosszakat.

Nagyon nagyra tartom magam, a legtöbb embert szimplán magasról leszarom.

2017. szept. 28. 16:43
 3/21 A kérdező kommentje:
#1 Meglehet, de az ilyen nők engem nem érdekelnek.
2017. szept. 28. 16:44
 4/21 anonim ***** válasza:
38%
Ez esetben te egyedul fogsz meghalni, es ez igy van rendjen.
2017. szept. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van esélyed, gondolom van olyan nő, akinek bejönnél.

Pl helyből szimpatikus, hogy tudatában vagy a hibáidnak, és hogy normális kapcsolatot keresel, nem kirakatribit.

Vannak ilyen emberek, akik elsőre flegmatikusak, de a hozzájuk közel állókat nagyon tudják szeretni... és sokszor van párjuk :) Igazából az ismerkedés eleje lehet nehéz számodra.

2017. szept. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#4

Valóban így lenne rendjén, egy jobb világban talán így is lenne, de az élet tele van furcsa tréfákkal, ahol akár egy szarember is megtalálhatja az igazit.

2017. szept. 28. 16:50
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Ha egy normàlis nőt akarsz magadnak akkor vàltoztwtnod kell a viselkedéseden ennyit tudok mondani.Vagy pedig ha ez nem megy akkor a hozzád hasonló csajszikkal kell beérned .Hiába nem érdekelnek az ilyen tipusu nők ha az àtlagos nők meg elkerülnek .
2017. szept. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%

"Nagyon nagyra tartom magam, a legtöbb embert szimplán magasról leszarom."


És mégis miért tartod magad olyan nagyra? Mit tettél le az asztalra, hogy tisztelni kéne téged és amiért fel kéne nézni rád? Hm?

2017. szept. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Olyan vagy, mint én, bár én nem vagyok tehetséges, gazdag, de szerencsére lusta sem.

Az utolsó kokeró munkás cigánynak is van barátnője, nekünk miért ne lehetne? :D

2017. szept. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

#5 Hát igen, kétségtelenül vannak, akiknek bejövök, de általában azok nekem nem jönnek be.

Nem azért keresek komoly kapcsolatot, hogy szimpátiát váltsak ki bárkiből is, hanem mert én egy olyan kapcsolatban érezném jól magam. A kirakatribik mellett valószínűleg halálra unnám magam.

2017. szept. 28. 16:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!