Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy kávézószerűben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy kávézószerűben vagytok pultnál, és az egyik helyes fiú megtetszik, és ezt ő észreveszi, mit várnátok tőle viszonzásként?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy ilyen eset Bp-n, sajnos messze lakom, és egy rokonnal mentem be úgy is, vele beszélgettem hosszan a dolgokról.. na és számomra előbb-utóbb egyértelműen lerítt, hogy bejövök a pultoscsajnak, nem kell bizonygatni, tudjátok milyen ez. (hirtelen nagyon jó fej veled, látni a szemében, ahogy rád néz, nagyon érdekli mit mondasz stb)

A gond csak az, hogy egyszeri alkalommal mentünk be arra, azt se tudtam hol van a hely, és nem volt nagyon alkalom normálisan megismerkedni vele, és nem maradhattunk sokáig, hisz elvégre tényleg csak egy szendvicsre meg kávéra tértünk be.. pedig jó lett volna, most meg úgy érzem, elszalasztottam :( (így is van, mi?)

Az hülyén nézne ki, ha partizós stílusban bekérdezgetem, hogy mi az msn-e, mi a száma :/

Milyen ötletetek van, mi (kellett volna legyen) a lépés ilyenkor? köszi


2010. máj. 27. 23:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%

imádom a kávézószerűs pultos csajokat!


20F

2010. máj. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja elfelejtettem 17/F
2010. máj. 27. 23:13
 3/11 anonim ***** válasza:

Azt h becipeljen a mosdóba és nyaljon ki szépségesen..(Csak a Gazsi meg ne tudja)


Babi néni

2010. máj. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A pultos csajok nagyon jófélék...én is imádom őket. Vagányak, kemények, az ágyban konkrétan szana széjjel szaggatják az embert. váá, imádom őket



18/F

2010. máj. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De a francba is, ahol én lakom, tök nehéz beilleszkedni az itteni társaságba (nekem legalább is, nem tudom miért) És ott a nagyvárosban meg ellenkezőleg, ott eddig mindig sikerült szimpatizálnom valakivel, pedig csak 2 napra megyek fel max :/

kijárom ezt a középsulit azt húzok fel :D

2010. máj. 27. 23:38
 6/11 anonim ***** válasza:
Nemtom, én pont az ellenkezőjét mondanám. Vidéken vendéglátóbbak a lánykák mint a nagyvárosban. A városban mindenki siet, kapkod, és nincs ideje a másikra. A vidéki csajok sztem nyugodtabbak, normálisabbak, okosabbak, de ez nem azt jelenti hogy a szexet is megvetik :P
2010. máj. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Legközelebb fizetéskor hagyd ott a telefonszámodat. Mond el, hogy szimpatikus neked és csörgessen meg. Onnantól fogva pedig tudtok értekezni találkozni.


Ha félsz megtenni ezt a rokonod, barátod előtt, akkor miután kiléptek a kávézóból, szólsz az ismerősnek, hogy bent felejtettél valamit (vagy dolgod van odabent), aztán lezongorázod a dolgot.

2010. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi a normális válaszokat :)
2010. máj. 28. 13:04
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát én jártam már pultos csajjal, ők mindenkihez kedvesek, mert a fizetésük nagy része a borravalókból jön össze, ezért nem tehetik meg, hogy bunkók legyen bárkivel.

Még a kocsmabútor 50 éves férfiakkal is incselkedett a párom, szemezett velük, beszélgetett, mosolygott, mert akkor nagyobb jattot kapott. Általában a sikeres, rátermett vendéglátósok ilyenek. Aki nem kedves, az nem keres jól.

Amúgy pont úgy kell velük ismerkedni, mint másokkal, de legjobb, ha nem a munkahelyén ismerkedsz vele, mert ott olyan muszáj-kedvesség van az arcukon, elvégre dolgoznak

2010. máj. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

azért ez nem olyan volt. Nem egyszemélyesen futtatta, sok vendég volt ott, és én eléggé el voltam foglalva a rokonommal, mert volt mondanivaló.. és először csak én kérdeztem meg, hogy ő is látja-e, hogy engem néz, majd később ő is mondta, hogy tényleg, de aztán lényegesbb az, hogy sok vendég miatt talán toleráns lenne másoknak helyet adni, hogy ne legyen probléma, ezért kérdeztem meg, hogy nem baj-e, hogy ott maradtunk-e sokáig. És nem értette, amit kérdeztem, (mintha valami baromi fontosat mondtam volna) mondta, hogy igazából midegy, semmi. aztán megint egy idő elteltével (továbbra is figyelt) múlva odahívott, és közölte, hogy bocs meg ne haragudjak, de nagyon érdekli, hogy mit kéreztem(vagy mondtam), és leesett, hogy még mindig arról van szó. aztán persze semmi persze.


Később megkérdeztem valamiről (aminek kiderült, elég magasan volt az ára) hogy mennyibe kerül, míg rokon mosdóban volt. Majd megint odahívott a pulthoz, és "megoldotta", hogy az ára 6-700-ról 200-ra csökkenjen :) (kicsit zavarbaejtő is volt)


Ezt is mindenkivel csinálják szerinted? :) Igazából utólag furdal a lelkiismeret, hogy nem viszonoztam valahogy.

2010. máj. 28. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!