Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, az előny számotokra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, az előny számotokra, ha kiderül a pasiról, hogy mérnök?

Figyelt kérdés

Bár mostanában már bármilyen félkegyelmű tud szerezni diplomát, de ha olyan igazi, jó műszaki mérnökről van szó.


Mit gondoltok önmagában erről? Milyen benyomást kelt?



2017. szept. 30. 22:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Igen, de ha emelle egy idiota / luzer / mamapicifia stb akkor nyilvan nem szamit. Ha egy szimpatikus srac, akkor egyertelmuen pluszpont. Birom a realos sracokat.
2017. szept. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten mernokok vagyunk. Nekem hatarozottan elony.
2017. szept. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
2 mérnök pasit ismertem egész közelről,mindkettő nagyképű,hazudozós, hűtlen tuskó volt. Ezekután nekem -ha nem is negatív- zéró benyomást kelt,nem izgat. De amúgysem érdekel a lexikális tudás egy másik ember esetében.
2017. szept. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, abszolút! Ha mellette nem szakbarbár, nagy gyerek, elszállt.
2017. szept. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

En is mernok vagyok meg dogos,de mostanaban csak a kulsot meg kedvesseget nezem eg pasinal. Vegzettsegrol meg altalaban hazudnak.

N

2017. szept. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Barátom mérnöknek tanul. :)


Mit mondjak, pluszpont volt, amikor ismerkedés közben elmondta. Egyrészt szeretem, ha valaki tesz a sorsáért, és tanul (legyen az bármi, nem kimondottan csak azokat értékelem, akik reálszakra mennek), másrészt jó érzés egy okos ember párjának lenni. :3


22/N

2017. szept. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Abszolút hidegen hagy
2017. szept. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

Én eddig 2 fajta mérnökkel találkoztam: A helyes, sportos, ám rohadtul beképzelt, érzelmileg nulla mérnökkel és a vékony/dagi jellegtelen, önbizalomhiányos, megszólalni nem merő vagy éppen tipikus szerencsétlen mérnökkel... mármint tanulóval.


Úgyhog nekem egyik sem szimpatikus :D Amúgy meg az hogy ki mennyire okos rohadtul nem a diplomától és annak mennyiségétől függ. Párom nem fejezte be az egyetemet, még is sokkal többet tud pénzügyi és műszaki területen mint egy diplomás. És nagyon sikeres vállalkozása van. Úgyhogy marhára nem ettől függ hogy ki mire viszi. Diplomával általában csicska leszel ha nincs benned annyi hogy többre vidd.

2017. okt. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom. Az elméleti fizikus jobban imponálna. Tudod, ott kell is gondolkodni, legalább is Sheldon biztosan ezt mondaná?
2017. okt. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pluszpont, én is reál szakon tanultam és tanulok. De önmagában nem elég.
2017. okt. 1. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!