Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdő diplomás mérnök vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdő diplomás mérnök vagyok BP-n és azzal piszkálnak, hogy vehetnék már kocsit, jobban illene hozzám, telne is rá, a csajoknak is jobban bejönne stb. Mit gondolsz?

Figyelt kérdés

Durván nettó 300-at keresek, de visszafogottan élek (kb egyetemista életszínvonalon, na jó, kicsit jobban), mert sok pénzt teszek félre. BKV-val járok, meg még bringám van azon kívül. Egy-két jó barátom is, otthon a családom is mondják hogy kellene kocsi nekem, meg néha már csajoktól is észre vettem ismerkedéskor vagy randin, hogy erre elég hamar rákérdeznek. (Nem minden lány, de mondjuk háromból egy azért igen.)


Jogsim van már pár éve, de nem nagyon szeretek vezetni és igazából 30 éves korom előtt nem is akarok saját kocsit.


Most a saját kocsi tényleg ekkora presztízs vagy pluszpont a csajozásban? Azért csak nem, ugye? Én annyira leszarom az autókat ilyen korban még.

25/f


2017. szept. 26. 18:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Hát, ha szeretsz reggel/délután ülni a dugóban akkor hajrá.
2017. szept. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%

Nekem BP-n mínusz pont a kocsi, idiótának tartanám az illetőt (ha a munkád napi szinten vidékre szólít, akkor nyilván nem, de gondolom esetedben nem erről van szó)

24/L

2017. szept. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Én azt gondolom, hogy nem mások elvárásaival kellene törődnöd.
2017. szept. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Nyílván az hatalmas plusz, ha randira kocsival mész a nőért és nem neki kell beBKV-zni a belvárosba a találkozóhelyre. Ettől függetlenül, ha másra amúgy nem használnád - ami BP-n teljesen elképzelhető - akkor biztos nem vennék csak a csajozásért autót. Ez eleve milliós kiadás és amire ennyi pénzt kiad az ember, azt nem hagyja az utcán, tehát kell valami garázs is. Az éves fenntartása is egy rakás pénz. Ha jönne a gyerek vagy gyakran járnál vidékre, akkor oké, legyen autód, de így minek.
2017. szept. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy rétegnék presztízs. De egy másiknál meg nem. Nekem is van jogsim, de számomra mindig ciki volt kicsit az autó. Szerintem egy rossz dolog. Ettől elviselhetetlen a városi élet. Ha nem lennének autók tök király hely lenne Budapest. És akkor én is fingjak bele, mert más is? Meg az anyagi erőforrásokat erre használni, hogy külön széken üljek miközben eljutok innen oda.... Szóval nincs is kocsim és nem is lesz szerintem.


Szerintem amúgy az számít, hogy önazonos legyél. A saját értékeidnek megfelelően cselekedj. Most ha megfelelésből vennél autót, mert a butusok ezt szeretik szerintem fals lennél.

2017. szept. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
23%

Ennyi fizura ne akarj kocsit még.

Képezd magad érd el a duplàjàt aztàn az 1,2M nettóban na utànna gondolkodj el egy jó verdàban de addig még ne,mert ilyen 3-400k-s bontószökevényekkel nem vagy elõrébb csak hàtrébb.

2017. szept. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

#4

Komoly kérdés: vannak nők, akik beülnek idegenek kocsijába csak úgy??

2017. szept. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
28%

Szép kocsiba simàn beülnek sõt benedvesednek is,fõleg ha szép izmos vagy hozzà,akkor randi se lesz hanem àgy.


Csajozàshoz is közvetve kell pénz,elõbb karriered épitsd fel szànj rà 5 évet hogy stabil magas fizud legyen.

2017. szept. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne mások miatt vegyél kocsit, hidd el, nem számít annyit egy átlagosnak mondható autó a csajozásban. Akkor vegyél kocsit, ha szükségesnek érzed a munkád/egyéb dolgok miatt. Én pl. vidékről járok be Pestre, szerencsére a nagy dugókat el tudom kerülni, így kb. egy órát spórolok a tömegközlekedéshez képest, meg ugye kényelmesebb is, hogy nem az óránként közlekedő vonathoz vagy félóránként közlekedő tömött buszhoz kell igazodni. Hat éve van saját kocsim, mentem már randira is vele, de sosem volt döntő jelentősége.


27/F

2017. szept. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
24%

#7


Nem feltétlen arra kell kell gondolni, hogy két idegen ember egy netes társkereső oldalon lebeszéli a találkát. Sokan ismerettségi körből vagy munkahelyről választanak párt és így már nem annyira elrugaszkodott elképzelés, hogy a nő be merjen ülni a férfi autójába, hiszen nem totál idegenek egymásnak. Pláne ha nem első randiról van szó.

2017. szept. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!