Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha nem látom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem látom többet a férfit?

Figyelt kérdés

Egy hete utaztam a vonaton, és megláttam egy nagyon jó pasit. Komolyan, ritkán van, hogy így megfogjon valaki. AZ egész kisugárzása, kinézete, mindene.

Nem foglalkoztam vele, mert azt hittem többet nem látom, de tévedtem. Legközelebb megint láttam a vonaton, viszont lehetetlenség lett volna odamenni hozzá, mert ő leült, és tömve volt az egész vonat, mellé állni se tudtam.

Aztán megint láttam, megint tömve a vonat, háttal volt nekem.

Azt hittem megszokott ritmusban jár a vonatokkal, így ma kellett volna látnom, de nem volt rajta. Elhatároztam, hogy rámosolygok.

Tudom, hol száll fel, azon a településen végignéztem a facebookot, hátha megtalálom(tudom, beteges), de semmi.

Mit csináljak? :(

Annyira megfogott, ritka az ilyen. Ma görcsbe volt a hasam, úgy izgultam, hogy láthatom, pedig felnőtt nő vagyok.

Csak a csoda segít, igaz?

Már az jól esett, hogy kiírhattam magamból, mert nincsenek korombeli barátnőim, akiknek legalább csak elmesélhetném.


2017. okt. 5. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet latod meg, csak ma epp nem ment sehova. Nem biztos, hogy fix munkarendje van minden nap. Lehet holnap latod, vagy jovo heten.
2017. okt. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vannak erre specializálódott csoportok, akár Facebookon, ahol hozzád hasonlóan keresnek embereket akiket láttak, de nem szólították meg.
2017. okt. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet a mosoly kevés lesz ...

Rám például kb jó féléve mosolygott egy szép nő a metrón , szerinted oda mentem ? Hát nem , mivel betoji vagyok. Sőtt nem is szoktam arra járni szóval ez elúszott.

De neked azért szorítok hogy összejöjjön!

2017. okt. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És miért gondolod, hogy még másik 8574 nő nem ugyanezt szeretné elérni annál a férfinél?

Azért mert itt a gyk-n vinnyognak a fiúkák, hogy nem kapnak pncit, nem biztos, hogy minden férfi egyedülálló a földön, és csak a nőknek lehet válogatni.

2017. okt. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szabin van, vagy beteg...esetleg elutazott a csajával pár napra, és szinte egész nap szeretkeznek. De utána még láthatod, nyugi...
2017. okt. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy... :-)
2017. okt. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!